IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украйна с безмилостен натиск върху отстъпващите руски сили


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

251
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Русия е окупирала около 120,000 кв.км, малко повече от БГ, ние сме 111,000 кв.км. Зеления надува цифрите, не са 6,000, а реално около 3,000 кв.км върнатите територии. Който иска да си отвори картата, да види България, да види област Видин например. Ей това са си върнали. Колко им остава да си връщат още, а?! Оръжия откъде? Ами войници откъде? Победили били. Сичкото шоррошоид и козяяк кряка тук от 2 дни за великата укро победа. Паайляци!
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Никой, никога не се е присъединил доброволно към тази империя на злото. От векове всичко е само насила. Дори и русофилите не смеят да припарят при тези неандерталци
отговор Сигнализирай
249
Стига глупости
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Анонимен 281: Хайде де! По-голяма г'лупост не можа ли да измислиш?
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
До 277Най-забавно е как за зверствата на ФАЩ и то в този век, никой нищо не каза)))))))В съда няма да оправдаят убиеца, защото видите ли и други са вършили същото.
отговор Сигнализирай
247
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Русия никога повече няма да има армия след тази война
отговор Сигнализирай
246
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
278, няма как! Под 10% от руската армия е мобилизирана за Украйна. Фантазиите ти НЕ са факти.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
80% от рускаката армия ще остане завинаги в Украйна
отговор Сигнализирай
244
ЬЬЬ
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
Няма нищо срамно,че големи части от рушките войски се предават,защото тази война е на путин,на кръга около него и на влюбените във възстановяването на ссср руснаци. Победата на Украйна е неизбежна,както и саморазрушението на рушия.
отговор Сигнализирай
243
Математика
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Браво на укрите! 7,000 избити от 30,000, които се хвърлиха с всички сили. Това са над 20% жертво. 6,000 кв.км е сииилно преувеличена територия. Някъде около 3,000 са си върнали от общо 120,000 кв.км. Още 40 такива победи им трябват, по 7,000 убити = 280,000 жертви им предстоят докато се "освободят". Те едва 30,000 събраха, откъде ще съберат 10 пъти по толкова, не ми ражда главата.
отговор Сигнализирай
242
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Наистина жалко за Русия. Толкова напъни, история и пари за великата им армия, а разбити от скромна Украйна :((
отговор Сигнализирай
Новини