IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мобилизация на финална права: БСП с 2% пред ГЕРБ, партии "висят"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

170
Iozeff
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До АнонименСамо твоята!
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Селските хора от Гроб са много противни престъпници. Алчни и лакоми като пирани.
отговор Сигнализирай
168
BigDick4you
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Изтръпвам, като си представя,колко низкоинтелигентен трябва да си,лишен от морал и гражданско чувствоза да гласуваш за тези, които 10 години доразграбеат България!'Невежеството е сила!"казва ОруелЯвно е прав!
отговор Сигнализирай
167
Иванов
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Пак ще гласуваме за ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Апартамент-гейт и вила-гейт белязаха начолото на залеза на ГЕРБ. Вече никой не вярва ,че се борят с корупцията.На митингите на БСП - само беловласи некролози. Като абсолютни гласове електората им намалява от години. Едно време можеха да се надяват на подкрепа от над 50% и 2 милиона гласа. Днес се борят за 300хил.Атака и ДПС са вредни партии. Първите са за хора с IQ под 80 (познавам привърженици на Атака завършили помощно училище) ,другите са етническа партия.
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Колко ли банки ще фалират, ако БСП дойде на власт?
отговор Сигнализирай
164
Цирк ГЕРБ
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Това са избори за евродепутати, така че с тях няма да свалим ГЕРБ от власт, колкото и да ни се иска. Удивлявам се на наглостта на ГЕРБ, която ни залива от всички медии и ни обясняват колко сме добре и колко бързо сме били напредвали. Оня ден в предизборно студио, кандидатът на ГЕРБ най-спокойно излъга, че за последните 3 години, средната заплата се била повишила двойно. После излъга и че завръщащите се в България са повече от бягащите от България и това си го каза хей така, сякаш не лъже.
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ние ЕП ли избираме или Народно събравие?Сигурно е Народно събрание,като слушам Нинова и Йончева ,а и Иво Христов.
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
И с ГЕРБ, и с БСП, и с другите в парламента българите хубаво няма да видят.Сменете системата!
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
За една година Бсп ще направят такъв погром че няма да познаете България
отговор Сигнализирай
Новини