IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Разсекретиха доклада на КГБ за Путин. Какво пише в него?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
До www
преди 5 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Там има само три букви НКС.
отговор Сигнализирай
26
ПУТИН Е ВЕЛИК
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Велик ПРЕЗИДЕНТ - с когото всички се съобразяват, хвала на Путин!Да го духат русофобите и поддръжници на банкянския Огнеборец, както и презокеанските КРАВАРИ!
отговор Сигнализирай
25
www
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
По интересно е, какво пише в доклада за боко - сигурно пише : ***, но за сметка на това много ***!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
По-интересно щеше да бъде, ако ни бяха светнали за причината, поради която в самия край на 1999 г. Пиндостан назначава за президент на Русия един изпълнителен, дисциплиниран и съвестен служител на КГБ. С каква цел?С каквато и цел да са го назначили, провалът на колективния запад се оказа пълен и трагичен.
отговор Сигнализирай
23
Пише ли
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 19
За любовта му към малки момченца?
отговор Сигнализирай
22
Вовка Офшорното
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 19
Е шеф на най-голямата банда която ударно краде росияните вече 20 години
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
"За онез 1000 милиарда които *** и хунтата откраднаха от рассиката ?"Искаше да кажеш хиляда трилиарда и е откраднал също една от луните на Юпитер.
отговор Сигнализирай
20
КГБ
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 15
Из старите архиви:"Вова Джуджин е много добро момче. Значи - Слушка, папка, носи кафето, членува в комсомола, споделя ни всичко за другарчетата си... и за две рубли прави всичко което му кажеш. Малко е сунетен относно лицето си и все се гледа в огледалото дали е хубав, но няма нищо... с времето ще се оправи. С две думи - Истински малыш за пример! Ако продължава в същия дух, един ден от него ще излезе чудесен Генерален Секретар на ЦК... за което лично ще се погрижим..."
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Служител на КГБ, Щази, премиер, президент на ядрена държава. На това му се казва кариера а не например астролог, трафикант на строителни работници, президент на РБ и политически говорител на надник.
отговор Сигнализирай
18
Пише ли
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
За онез 1000 милиарда които *** и хунтата откраднаха от рассиката ?
отговор Сигнализирай
Новини