IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Писатели срещу Тръмп: Да го изхвърлим от Белия дом!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Аз
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Сензационно заглавие с големи букви "Писатели срещу Тръмп..."В текста се споменава за ДВАМА световно неизвестни "писатели". Но нали в сегашното модерно време, заглавието е най-важното, защото малко хора четат, още по-малко хора четат цялата цялата статия, а тези които мислят, сравняват различни статии и имат собственно мнение са изчезващ и аутсайтерски вид. Овцете четат постнатото във фейсбук, лайкват всичко, правят си селфи и искат световен мир и да се вземат парите на капиталистите.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
То така става хахахаха :) Очаквайте смазваща победа на Тръмп през ноември
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
ТРЪМП Е ВЕЛИК ПРЕЗИДЕНТ! ЗАТОВА СОЦИАЛИСТИТЕ ГО МРАЗЯТ!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Само се силат. Тръмп събра $ на руснаците. После ги натовари на самолети иги върна обратно, други ги вкара в затвора за като шпиони
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 27
Живея в САЩ и съм в графа средна класа. 2016 гласувах за Тръмп защото той беше по малкото зло от Хилъри. Оттогава годишните данъци ми се увеличиха, чистата заплата намаля и за да компенсирам си намалих спестяванията. Стоките които поръчвам от амазон се увеличиха - американските марки с около 150% а китайските 200 та дори 300%. Мислейки само за себе си аз не виждам какво Тръмп е направил за мен. Споделям за да разберете и третата страна на въпроса когато пишете коментари.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Даа само че на *** от Тексас и въобще от юга им се харесва Тръмп "начина по ,който слага Европа и Китай на мястото им" е нещото ,което им се харесва.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Тръмп !!!! Другите са безгръбначни ....
отговор Сигнализирай
40
Митко 19см
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 17
Незнам Путин дали ще успее да помогне на оранжевия си пудел да вземе втори мандат. Путиноидните тръмписти ще изквичат в глас ноември месец ми се струва :)))
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Тези писатели не са много добре, нали ако го преизбират значи американците го искат или по-голямата част от тях.
отговор Сигнализирай
38
един
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Удри, бай Тръмпе!
отговор Сигнализирай
Новини