IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цените на храните отново скачат, в сезона на туршиите доматите поскъпват с 8%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
А при тлъстото Банкянско мишле, доматите бяха без пари.
отговор Сигнализирай
14
до 8
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 10
Ти четеш ли какви коментари пишат потребители които пазаруват по магазините?Правят се всякакви фалшификации да се убеди народонаселението колко "лошо" е това правителство и колко "хубава" е Русия!И това ли е фалшификация, че от Нова Година минималната заплата става почти 1000 лева?Ама започнаха веднага да реват: "То било това изкуствено, административно, лошо е това, не трябва така!"Като оня виц, като гледат викат: "Що си без шапка?" а като си сложа шапка: "Що си със шапка?"
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Е да, ама има промоция на чушки да не казвам в коя верига хипермаркети че да не бъде реклама и другата седмица мисля да си взема.
отговор Сигнализирай
12
1262
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
В Метро е пълно с туршии, компоти, кьопоолу, лютеница и при.
отговор Сигнализирай
11
В Франция
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
До 10 ела в Франция да ми станеш жена комуняр
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До В Франция ___ Купи си Буквар и Речник, *** !
отговор Сигнализирай
9
В Франция
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
500 храни от първа необходимост поевтиняват при положение че и сега са по качественни и по евтини от българските и МРЗ то е 1500 Евро!Просто нямахме късмет да сме французи това е проблема!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ефектът "правителство на всяка цена" като гледам дава резултати....
отговор Сигнализирай
7
чети внимателно защо
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
"Народът въобще не разбира от добродетели; той величае винаги долните хора, хайдуците, развратниците, престъпниците, лъжците, изнудвачите и на такива той поверява своята съдба. Такива избира той за Народното събрание, а на умните, почтените народът се присмива и ги забравя."
отговор Сигнализирай
6
ИазСъмЧовекИнаМен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ми се кара Порше:Сега е сезона за к вите и за белото за некой хора.Цел живот бачкерстване и неможеш в Гърция на море да отидеш като Бел човек.Тука всички са някви монополчета в всичко България е гангстерски рай за измамници лихвари сводници к уви корумпирани чИнгета и комунисти ако не си някой от изброените кофти бро!
отговор Сигнализирай
Новини