IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Драма: Един от ултрасите на "Левски" загина на фронта в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 7
До Анонимен "Сега сигурно господарите му ще го погребат с почести в "Арлингтън", а федералното правителство ще отпусне голяма пенсия на майка му." --------------- 100%.. даже еленски поименно ще го спомене в новогодишната си реч.
отговор Сигнализирай
100
#94
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Анонимен 94 Напиши си твойто IP с команда PRINT IP ???????? (въпросителните знаци е твоето IP) и автоматично ще се изпишат всичките IP address на форумците тук.
отговор Сигнализирай
99
Бива
преди 1 година
Харесвам 34 Не харесвам 15
Един нацист по-малко.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 17
Така като го гледам с тия пръстчета, нещо на меека киттка ми мяза.. може да е отишъл да търси мъжки ласки в окопите и да е случил на някой американски носър дето да му е пръснал.. абе кофти работа.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 9
Каква невероятна драма ..Смърт на фашизма !
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 7
Сега сигурно господарите му ще го погребат с почести в "Арлингтън", а федералното правителство ще отпусне голяма пенсия на майка му.
отговор Сигнализирай
95
дфа
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
да уважаме личния избор и да не драматизираме
отговор Сигнализирай
94
Ozzy
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 38
Истински човек, истински човек, защитавал доброто, истински левскар! Мир на душата му и Слава на Украйна!
отговор Сигнализирай
93
Black Sea
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 21
Ало, Днес.бг, може ли под такива статии да не давате място за коментари. Няма нужда българския мъж да показва какъв комплексар е. Трудно ще му бъде обяснено, че някои хора са водени от морални подбуди, а не от пари. Ама то, какво се чудя. Тия коментиращите, най-много да си откъснат я ръка, я пръсти с пиратки и фойерверк, но ако руските окупатори ни налазят, първи ще си бият чертата и ще възират или предадат родината си.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 7
Представи си да си толкова лош родител, да отгледаш такова дете, че да иде да се бие за осраййната.
отговор Сигнализирай
Новини