BGONAIR Live

Асен Василев пред "Тагесшпигел": Еврото за българина е нито страшно, нито далечно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Не ни трябва еврото.Нека върнем златния стандарт на лева и така да детонираме еврото като европейска валута.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До 81, и кое й е сигурното на Расиа бе *** - че могат да те нарочат за враг на режима, да те вкарат в затвора, и да ти вземат всичко ли? А ракетите могат да ударят и Расиа, какъв е проблема?
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Не искаме евро
отговор Сигнализирай
82
Евро
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Ако валутният курс е фиксиран, няма смисъл да държим лева. По-привлекателен е за бизнес и пътувания. Освен това се спестяват много такси.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Не е нужно да си икономист за да се сетиш, че не е на добре, когато с мин заплата под 500 се бутаме при страни с мин заплата средно 1000
отговор Сигнализирай
80
Извод
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Като всеки омъжен човек и той е спокоен.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Така е Василев, но е и ненужно при условията на валутен борд в страната
отговор Сигнализирай
78
Евро
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Тъй като обменният курс лев/евро е фиксиран поради валутния борд през последните 20+ години, трябва да бъдем приети веднага. Базовата стойност на лева така или иначе се определя в евро при фиксиран курс.
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
До Анонимен..74..какви активи? Като те треснат с ракетата по панелката, всичко ше ти се изпари за секунди.ивестирайте в еднопосочен билет за Русия - там е най - сигурно то място за живот..
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Като едно евро е два лева, какво ти пречи това Асене ? Не ти харесват изображенията на българските левове ли, какво те мъчи толкова :))
отговор Сигнализирай
Новини