BGONAIR Live

Загиналият мъж в катастрофата с НСО бил професионален шофьор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
първоначално разправяха че там нямало видиш ли ограничение, пък накрая се оказа че има ограничение 50, мое лично мнение е че тази служба НСО требва да бъде закрита, или силно да и се ограничи действието само и единственно до охрана на Ппрезидента и Председателя на НС и Премиера, какво е това всеки депутат да ходи с бонирани жипки и по 5 муттри охрана, за които плащаме ние
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Значи е искал да убие Кирил Петков. Защото и такъв "наклон" може да даде пропагандата. Не че ще е справедливо, но би могло да е правдоподобно. Не съдете хората без да знаете, защото съдбата всеки момент може да ви сервира непоправимото. Никой не тръгва на път да убива хора. Гадостите се случват без да сме ги желали.
отговор Сигнализирай
18
Реалист
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Някой виждал ли е кола на НСО да спазва ограниченията, такава за 20 години стаж не съм виждал - газ до ламарината, закривам ги на момента, а Киро и Найо в централния софийски още днес!
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Защо Кирил Петков не е задържан за катастрофата след като е съучастник в това убийство?
отговор Сигнализирай
16
Помнете какво стана
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
С лютви местан ... нищо!!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Адмирации за всичко това,ама то не попречи един нахакан продажник да го погребе!Кой разреши на лицето Петков да ползва служебен автомобил и охрана?Има закон за НСО има и Член 20 където изрично е упоменато кои лица могат да се ползват от тия привилегии!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 30
Работил у Чистотата и кара чистак ново Ауди А4 :)))
отговор Сигнализирай
13
НЯМА ДА РЕВЕТЕ
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
ТАКИВА СИ ГИ ИЗБИРАТЕ. ХАК ДА ВИ Е
отговор Сигнализирай
12
Бонго Бонго
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
180-229 е нормална бързина на Нсоъ
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
опааааа... айде кире, пижамката...
отговор Сигнализирай
Новини