IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Светлана Каменова: Несправедливо е да се боксираш срещу противник, който има физическо преимущество


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
До 114
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Г-н Ю-тин е от Тайван. Роден е като момиче според местното население, което живее високо в планината и му издават акт за раждане с пол женски. Но при раждането само са видяли, че има нещо, което не е точно мъжки полов орган. Когато започва да расте, хормоните надделяват и започва да се развива като мъж. Тоест няма вътрешни женски полови органи, а само зачатък на външен полов орган. Това е много рядка генетична грешка. Хормонално е мъж. Има вътрешни мъжки полови органи.Нещо като хибрид.
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Несправедливо е вместо българи да ни внасят боксьори от чужбина, ама го правят.. така че свиквай.
отговор Сигнализирай
77
Просто е!
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
Жените нямат място в силовата и тежката атлетика! Да се преориентират към чисто женските спортове и проблеми няма да имат.
отговор Сигнализирай
76
демократ
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
Съветският съюз въведе равнопрявието между половете. Професии не мислими за жени на Запад в Ссср бяха наложени като тракторист летец космонавт и така нататък.
отговор Сигнализирай
75
Ze nigmar
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Св*нката ще се пусне при мъжете сигурно...:)))
отговор Сигнализирай
74
Румен
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Българският национален отбор по футбол след загубата от Гибралтар: Несправедливо е да играеш срещу противник, който има физическо преимущество.
отговор Сигнализирай
73
демократ
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 11
най сетне набиха канчето на българска ревла иначе по магазините устите им големи.
отговор Сигнализирай
72
до 108
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ела да си поговорим да запишеш и ти не за друго а поради неспособност да отчленяваш.
отговор Сигнализирай
71
Айде бе
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
Таз смръдлива Шунерла кво се оплакваш. Или можеш или не можеш. Време е да няма място за недоразумението женски бокс.
отговор Сигнализирай
70
гларус
преди 11 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Момиче за да тренира бокс има нещо в него или си пада по жени или нещо в хормоните се бъгнло. Жена да иска да чупи носове и да се млати по главата с юмруци не е нормално.Поначало повечето боксьорки изглеждан не съвсем по женски. Нещто като мъж балерина или художествен гимнастик не е естетическо и нормално. Не знам някой излизал ли е с профи боксьорка той да каже за кво иде реч.
отговор Сигнализирай
Новини