IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фандъкова ще показва на Манолова новите 100 забавачки в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

152
Безсрамницата Фънди
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
По-добре да и покаже Графа, кривите сиви плочки и тройната цена на проекта. Да и покаже пейките за по 4000 лева, както и спирките за по 25 000. Да покаже и огромния цирей Злавен век на Артекс. Да покаже 40 годишните тролей по линии 7, 9... може да има и други. Да покаже данните за "чистотата" на въздуха. Има много за показване.
отговор Сигнализирай
151
ХА-ХА-ХА !!!
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Уууууу ! Долу крадливата Фандъкова !Да живее Мая Манолова !
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
фъндъкова, преди 7 години липсваха 6000 места в детски градини. Сега са още повече. Как мислиш, пука ли им на хората, че след 10 години ще усвоите едни пари за строежи, при положение, че местата са необходими сега и веднага?Да бяхте изисквали от всеки строител на поредното ново строителство да заделя по един етан за забавачка, досега да сте решили проблема, ама акъл се иска, а не подкупи под масата.
отговор Сигнализирай
149
до 160
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
При пишман комунистите получавате това. При баш комунистите , хептен нищо няма да получите.
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Откакто е на власт в София, бюджетът се е увеличил с 50 % плюс евросредствата, а какво получаваме срещу това?
отговор Сигнализирай
147
До 158
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
А защо да нямаме за кмет архитект специализирал в Щатите и Германия? От нас зависи.
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Кво сте се разпенявили бе? Поне ще имате детска учителка за кмет. Във Видин ГЕРБ ще слагат за кмет шивачка, в Пловдив 70 годишен баскетболист, в Бургас контрабандист, а в Хасково кмет тракторист.
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Тая селска даскалица не казва и дума за десеторните данъци ,сини и зелени зони и всевъзможните герберски издевателства над населението.Прилича на Дража Велчева ,проскубаната мафиотка.
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
За 10 години на власт в София се оляха и изнагляха. Трябва да се гласува за промяна!
отговор Сигнализирай
143
Офф ,да се омита
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
-Омитай се ,крадло! Веднага и завинаги. Никому не си нужна. Рано или късно ще отидеш в Сливенския.
отговор Сигнализирай
Новини