IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Окончателно решение за осигуровките?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
До 68
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Че те и иначе няма да си получат парите, защото просто спестени пари за пенсии няма (ако не броим онези мижави 2% по допълнителното пенсионно осигуряване). Пари за пенсии ще се получават, ако има кой да плаща осигурителни вноски след 20 години; т.е. ще е както сега - пенсионерите вземат пенсии благодарение на вноските на работещите + дотации от бюджета, т.е. от нашите данъци
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Трябва да линчуваме не минисъра ,а синдикатите.Те постоянно се оправдават 20г та и бат Бойко прихвана от тях.Това не са синдикати,а баровци.В какви коли ги возят само.Докато всеки работещ не си дава гласът за синдикални лидери-ще сме бедни работещи без права
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
чета нчкои хора как разсъждават тук,че в Германия получавали по добро мед.обслужване щото осигуровките им били в пъти по -големи,да ама и заплатите им са по- големи,в десетки пъти.ама и тук системата е такава защото сивия сектор е преобладаващ,всички знаят 4е работодателите осигуряват само на минималната работна заплата няма значение колко полу4авате,та от там после ще ви е такава пенсията минимална такива ще са ни и здравните услуги,докато не ваведат система на осигураване върху реалните доходи
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Увеличението на пенсионния данък и на възрастта е пагубно за икономиката и ще доведе до засилване на екслоатацията и смъртността сред работниците в България. Така много голяма част от работниците ще починат преди 50-60 г., още повече и заради влошеното здравеопазване. Така работниците няма да получат спестените си пенсиите, а и частните фирми ще останат без работници.
отговор Сигнализирай
59
Гражданин за EРБ
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
"Окончателно решение за осигуровките?"Окончателно, ама друг път...С червеното милиционерско правителтво сме като в казармата - ВСЯКА ЗАПОВЕД Е ПРЕДПОСЛЕДНА...
отговор Сигнализирай
58
Ахил
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Съгласен съм с теб ,Смел Чунг.Пак ще купят синдикатите ,както е ставало винаги---и те ще предадат хората и няма да има стачки. Парите ,парите решават всичко ----а Герб има много пари.Никаква вяра им нямам ---точно така ще стане ---ще ги купят и няма да има стачки и хората пак ще гладуват и ще им спират тока посред зима.
отговор Сигнализирай
57
Смелия Чунг
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Пак ще купят синдикатите ,както е ставало винаги---и те ще предадат хората и няма да има стачки. Парите ,парите решават всичко ----а Герб има много пари.Никаква вяра им нямам ---точно така ще стане ---ще ги купят и няма да има стачки и хората пак ще гладуват и ще им спират тока посред зима.
отговор Сигнализирай
56
много мълчаливи
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ако тези петимата на масата, биха говорил само за това, което разбират, тогава те щяха да бъдат много мълчаливи.
отговор Сигнализирай
55
ще запълниш дупките
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дянков, защо не върнеш на държавата "царските" имоти и не съкратиш мутрите, които пазят ББ от другите мутри? Със спестените милиони ще запълниш дупките в бюджета.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ние ти плащаме помощите в бюрото по труда, подписчоооооооо. Дай ве подпис, дай ве безработен, дай ве социално слаб хейтър хахаххахахаха
отговор Сигнализирай
Новини