IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Окончателно решение за осигуровките?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
имам право !
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Ако се спомина преди пенсия поне ме погребете за сметка на осигуровките ми !
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тези на снимката са гладнички, нека се нахранят! :)
отговор Сигнализирай
11
Бачкатор
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Ей за това, никакви осигуровки. Със спестените пари се купуват търговски имоти. Бегла сметка показва, че за 20 години работа, ако спестяваш осигуровките, са абсолютно достатъчни за имот, който да ти носи наем 1600 лева месечно. Е, за какво ми е да се осигурявам, като на 40 ще се пенсионирам със сносни доходи ? А после имотите остават при децата. Богатството се натрупва. Който иска - да си се осигурява. Без мен.
отговор Сигнализирай
10
Белязаният
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Идиотчетата се увеличават ежеминутно.Пък аз си мислех ,че в България има само един хамстер
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
И кога Христина Митрева ще излезе в п е н с и я я я я ?????
отговор Сигнализирай
8
Men
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Аз искам да знам,какво ще стане с моята осигуровка,ако не доживея до пенсия? Защо наследниците ми да нямат пълно право да използват това,което аз съм внасял?
отговор Сигнализирай
7
Белязаният
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Много рано сте станали да пикаете бе. За десет минути десет .
отговор Сигнализирай
6
xxl
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Каквото изсерат днес, това ще кусаме много години напред!
отговор Сигнализирай
5
Салахадин
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Индивидуални партиди за всеки.До 18 год никакви помощи за майчинство!!Без средно без право на глас на изборите.Без средно никаква книжка и достъп до социални придобивки!!Самотна майка до 2 деца!!Спиране на помощите след 3-то дете.имаш право на глас ако 1 година включително со плащал данък в България!! Оказване на здравна помощ само ако има внесена за предходния месец!!Толкова ли е сложно??
отговор Сигнализирай
4
белязаният
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 18
Добро утро кретенчета всидневни глупачета.Я да видя какви ще ги дъвчете днес. Но е неделя и ще спите до обяд търтей мръсни. Като се наспите отговорете . Излейте жлъчта си мързеливци гадни.Нали сти специалисти по всичко.
отговор Сигнализирай
Новини