IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Майчинството ще се плаща върху доходите от последните 18 месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

206
H8C0RE
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
България е *** развъдник на Европа и света. *** са най-качествения електорален матрял. Политиците без *** са загубени.
отговор Сигнализирай
205
млад татко
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Хахаха, ти си просто жалък. Бях излязъл на разходка и сега се връщам. Виждам ти писанията и се заливам от смях. Абе ти наистина си по-*** даже от Бойко. Хич не ми е чудно, че си му привърженик. И той ще те хареса. Той по-умничките от него не ги долюбва, ама тебе ще те вземе веднага в партията. Само внимавай да не те прекара някой психиатър, че параноята и сравненията с Ботев плачат за високи дози от техните лекарства.
отговор Сигнализирай
204
Контра - Атака
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
3) Сега да се заемем с третото, или последното въпросче. Ами *** "трайно-безработни" УЖ "самотни майки с нулев доход БРУТО" ... те не източват ли бюджета ба гусин Педянков и гусин Тотьо ?!Първо ... вместо по нула или 35 лв., техните детски са по 59,15 лв. + още едни 78 лв. за майката месечноВторо ... вместо по 1 - 2 деца, тези *** са с по 10 до 23 чаавета всякаЕдна "самотна" мургавелка, само с 10 деца, струва на бюджета 200 000 лв. за период от 25 годиниА такива вече имаме няколко-стотин хиляди семейства "данъко-НЕплатци", които се изхранват чрез свръх-раждаемост. Над 1,5 милиона *** ***, имат един основен поминък - Майчинства, Детски и Помощи. Над 80% от всички помощи, и над 85% от всички детски отиват за тях. Без да са платили и една стотинка, през целия си живот на същия този бюджет. Затова има предложение "детските", вече да се казват "***"Значи другари анти-бели расисти Ротшилд, Шорош, Ааметко Смаил (Доган), Сидеров, Седефчо, Борисов, Цветанов, Доан Зия, Дянков, Тотьо, М. Попова, Костов, Мартинчо Фъфлека и т.н."КАМЪЧЕТО В ОКОТО НА РАБОТЕЩАТА МАЙКА ВИДЯХТЕ,НО ГРЕДАТА В ОКОТО НА *** ЛЕНТЯЙКА, НЕ ВИДЯХТЕ "
отговор Сигнализирай
203
Контра - Атака
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
2) Колко деца имат средно, работещите родители-данъкоплатци ? В почти всички случаи 1- 2 ... Да приемем че имат две. Платеното майчинство е 13 месеца и половина. Значи за двете деца работещата майка, ще ползва отпуска общо 2 години и 3 месеца. Нещо повече - да допуснем че тя ще вземе и от допълнителната отпуска, която се плаща 240 лв. на месец, но за 1 година. Тоест приемаме какво - че през целия си живот, тази майка ще ползва 4 години платено майчинство. Значи цели 4 години нейната мамма - ще получава парички, без да работи !Ама ... дайте сега, да си зададем обратния въпрос. Колко години ТЯ и съпруга и, ще работят и плащат осигуровки, без да ползват майчинство ? Ами веднага ви отговарям - цели 73 години, или над 18 пъти повече. Абе Ламби, абе Старшинка, откъде ги взе тези 73 години ? - ще попита задължително анонимния атакист, редовен читател на блога ми. Ето ... както знаете, правят трудовия стаж на мъжете 40, а на жените 37 години, или общо за съпружеската двойка = 77 години. Вадим 4 години Майчинство и остават 73 ... Анадънмо Атакистче ?Тоест щом 73 години работят без да получават, а само 4 години получават без да работят, то тези родители НЯМА КАК ДА ИЗТОЧАТ БЮДЖЕТА !!!
отговор Сигнализирай
202
Контра - Атака
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
1) Значи белите майки източвали бюджета, като се осигурявали на по-голяма брутна заплата, когато разберат че са бременни. Така получавали по-голямо Майчинство, което както знаем е 90% от осигурителния доход. Добреее ...Но питам аз, защо за размера на майчинството, не се брои и осигурителния доход на съпруга и, след като имат брак ?! Нали и той през тези 12 (вече 18 месеца), е плащал осигуровки ?! И то обикновенно върху по-голяма заплата от жена си. Нееее, майчинството се изчислява само върху по-малката заплата на работещата съпруга. Нека и с това да се съгласим. Ние българите сме хора-конформисти Но защо тогава, питам аз ... когато трябва да се спрат детските на същото семейство, осигурителния доход на съпруга се взима предвид ?! Именно защото имат брак, се събират брутните заплати на съпруга и съпругата, дели се на 3 (ако са с 1 дете), или на 4 (ако са с 2 деца) и се получава среден доход над 350 лв. БРУТО. Може и да е само с 1 стотинка отгоре и хоп с балтийката - НЯМА ДЕТСКИиии ...При по-големи платени осигуровки - не сте заслужили детски !!!При по-малки платени осигуровки - вие вече сте заслужили детски !!!Блестяща илюстрация на т.н. "обратна справедливост"За да намалят размера на майчинството - не броят осигурителния принос на съпруга !!!За да спрат детските обаче - броят осигурителния принос на съпруга !!!Блестяща илюстрация на прочутия "double standart"
отговор Сигнализирай
201
Контра - Атака
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Аз колко пъти писах, че етническия *** Волен Сидеров е смъртен враг на българската нация. За съжаление той държи в мъртва хватка Борисов с уж "БЕЗУСЛОВНАТА" подкрепа на 21 депутата от Атака. Не... не оправдавам пожарникаря. Но не случайно, тази анти-бяла промяна - увеличението на осигурителния срок за платеното майчинство с 6 месеца - идва ВЕДНАГА след като Сидеров открито заплаши, че може да оттегли подкрепата си за ГЕРБ. Тоест, заплаши ги със сваляне от власт, служебно правителство и нови избори ... И Бойко пак е поддалТова Решение на ГъРБ-авото правителство, е скандално и несправедливо, поради следните 3 причини :
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
С тези детски се стимулира мързела на младите майки. В Испания е 4 месеца след раждане и имат по 3 деца средно, а тук 2 години дундуркане и ако имат 1 дете пак им е много трудно. Като има желание се намира начин, като няма желание извинения много.
отговор Сигнализирай
199
Контра - Атака
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
МАЙЧИНСТВА, ДЕТСКИ и ПОМОЩИ, САМО след ЗАВЪРШЕН 8-ми клас на родителите !И до 3-то РАЖДАНЕ.ИНАЧЕ ... иначе НИ ЧАКА СТРАШНАТА СЪДБА на КОСОВСКИТЕ СЪРБИ ...
отговор Сигнализирай
198
Shark
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Да, също и пенсиите, и обещетенията за безработица. Всичко това е източване на държавата, да се спре незабавно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
197
сръх
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 16
Майчинските трябва да се спрат по принцип въобще, така се източва държавата!
отговор Сигнализирай
Новини