IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ако Бойко не освободи Цецо, Цецо ще освободи Бойко!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
палячо
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
До охранителБраво пич!..Един човек с прагматична позиция!...Може би и ти не разбираш колко си прав...ама от къде да вземем новите?
отговор Сигнализирай
90
Охранител
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Като ги гледате по тези снимки все едни и същи, без значение от коя политическа сила са , не са ли ви еднакво противни? Защото на мен са ми, а ние се дърляме тук едни срещу други...и до кога? А те си правят каквото си искат на наш гръб. И сега, ако кажете, че не сме глупав народ...че кой друг народ би търпял толкова???
отговор Сигнализирай
89
палячо
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
до Жинги биКато си мераклия ..*** ти!...Или по хуманно ..напиши му писмо!.. Да си ходи в Плевен!..Аман от форумни смелчаци
отговор Сигнализирай
88
Охранител
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Ако нещо трябва да се прави на 3-ти март срещу когото и да е пред народното сълрание, то трябва да е не конкретно само срещу правителството...освен него трябва да се изринат всички стари *** в българския бардак, т.е. всички, които са в момента в политиката...ако искаме нов бардак, нови *** ни трябват! То е ясно, че политиката с *** се прави, но трябва да са нови! Щом нов бардак искаме...трябва да наритаме старите!!!!
отговор Сигнализирай
87
до 80
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Другарю, сбъркал си трибуната и конгреса :)) Сега сме малко след полунощ, XXI век. Запази си патоса за Бузлуджа :))) А тая реч трябва да я занесеш на агент Гоце, може да те назначи да му пишеш вербалните *** :)))
отговор Сигнализирай
86
do 77
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
И пред президзнството!Всичките навън незабавно
отговор Сигнализирай
85
do 84
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Боря се за един коректен живот!На оная работа са ми леви,десни средни,те са всичките другари.Крадците в затвора
отговор Сигнализирай
84
9999
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Цецо и апартаменти още ли не е изгонен?Сарко откога изгони 3 министри заради корупция защото франсетата щеше да го вдигнат в въздуха!Не сардете че не ни искат в шенген заради корумпираните ни политици.
отговор Сигнализирай
83
палячо
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
до 3ти мартАбе ти за какво се бориш...за оставка или против оставка !...Не се разбира какво си написал!
отговор Сигнализирай
82
палячо
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
до 74Като гледам... се разраства и мрака в душата ти!..Изпии още една ракия ..да се разрастне и черния ти дроб !
отговор Сигнализирай
Новини