IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Всички скочиха срещу "Атака"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

240
до Караибрахим
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
"Ислямът се продава Ислямът - златна мина.Ислямът е на мода. Никоя друга тема не поляризира мненията в такава степен."То и криминалните хроники винаги са били на мода, интересни. Кой кого е обрал, убил, заклал. Ако исляма ще се мери по продаваемост с тези неща - горко за исляма.
отговор Сигнализирай
239
някой
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
До: ХРИСТОСпоред мен, и Юзеир Юзеиров и Волен Сидеров са от една и съща партия!Само че ги е срам да си покажат жълтите книжки.И аз чух подобен коментар - че негови хора били на мястото на мелето.
отговор Сигнализирай
238
Иван
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Даниеле, защо да бъде забранена? Може ли един факт да представиш! Но конкретен! И ти да си го видял, а не да са ти го разказали! Както ни разказваха за оръжията на Садам - после - нищо. Защото ножът в ръката на един ислямист е конкретен факт. И металната тръба в ръката на друг е също факт. Факт е и пирамидата с черепи в Батак. Главите са отрязани от българи-ислямисти. И това е факт!
отговор Сигнализирай
237
княз Болгар до 213
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Много обиди търпя и съм изтърпял от всякакви хора. Не ес рамно в тоя свят. но има неща, които са тежки - арогантността. тоест, да дойде някой в земята ми, да ме оплюва, тормози обижда и да иска и да го уважавам и търпя и обичам? Е, това вече прекали! тогава чуй, що ще ти кажа аз, по-древен от Боговете що почитате! Чуй и запомни! заради това, че малтретирате невинини българи, аз ще намразя всеки ислямист и бога им в макрокосмосса, всеки който е дошъл на тази земя тука и иска да граби, владее, да е цар, паша, господар! Много обиди съм преглъщал с усмивка и ще преглътна, но помни, че заради многото обиди, към тоя народ и държава, горко ще плащате тия които го мразят! И държавите им също! Повече няма да предупреждавам, нито ще говоря! Много мъка ми сторихте и много грехове има да си платите враговете антибългарски! Така да бъде! Ще ви дам Правдата, според безпристрастният висш съдия, който не търси благини и интереси, а съди само по Справедливост! Казваш, че съм бил куче? Приемам! Казваш че съм бил пинчер? Приемам! Но насмешката ти няма да преглътна! Насмешкатанад невинни от арогантни вандали е адско зло и не се прощава! Затова си има и възмездие! Честита ви обида! От днес се кълна, че по-скоро Слънцето ще се разцепи на хиляди парчета, отколкото аз да ви търпя да се подигравате на мен и на невинни българи! И помни, ще дойде ден ще се молите за живота си, но няма койд а ви помогне! Защото арогантността ви повече няма дас е търпи! Това е най-висша обида и тя не се прощава! Ако беше човек, смирен, никой няма против да си мюсюлманин, да си се молиш на твоя бог, но не да го размахваш като факла навсякъде? Но вие искате да налагате с насилие и коварство вашият бог, вашите обичаи, а това е неприемливо! Заради това, че обиди мен, ще ти простя! Но затова, че си арогантен няма да ти простя. Ще си получите това, което посяхте на везните на висшата Справедливост! Така да бъде, щом не се спирате с добро! Ако поискам, ще вкарам галактиката в черна дупка и всички ще изчезнат като звезди? Ти не знаеш кои са Българите, подигравачо? Но арогантностат се не търпи!
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
ХА-ХА-ХА "Всичко скочиха срещу АТАКА" - по-важното е НАРОДА КАТО СКОЧИ С АТАКА - КАКВО ЩЕ СТАНЕ С ТЕЗИ, КОИТО СА ПРОТИВ АТАКА
отговор Сигнализирай
235
re
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Фюрера е велик човек , трябва да го последваме и да си правим експерименти с тая турска зган
отговор Сигнализирай
234
КараИбрахим
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
ДО Metalizer:Благодарение на славната Османска Империя се запази Тюрко-българското семе. Серсемин посочи ми други народи освен тези в Османската Империя запазили се след 500 години под управляение на друг народ.Няма и няма да има. Молете се на Османският Съюз, че ви запази неблагодарното дивашко семе.
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
всички политици дупедавци скочиха срещу Атака .. не народа.. атака ще спечели следващите избори
отговор Сигнализирай
232
Доктор Хаус
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Караибрахим не е турчин, а ***...Каквито са хилядите с малцинствен произход, живеещи в България...Ако беше турчин, щяха да го приемат в Турция, но и там го имат за чужденец. Караибрахим има психично заболяване, породено от коплексът му за малоценност, не го съдете!
отговор Сигнализирай
231
999999999
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Ходете си всичките стари комунистически чуми!Расипахте България,продажници.Всичките на съд за геноцид на българите в България
отговор Сигнализирай
Новини