BGONAIR Live

Борисов: Връщам българите от чужбина за 3 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
fori
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
искам да попитам,защо никой не говори за това че когато служител на ипон през далечната 97-98 открадна 1 сак с около 500 000 марки тогава,тогава тиквата се появи в платено съобщение по телевизията да ЗАПЛАШВА този свой служител дето му откраднал парите,и ЗАЩО ТОЗИ ЧОВЕЧЕЦ БЕШЕ НАМЕРЕН МАЛКО СЛЕД ТОВА УЖКИМ САМОУБИЛ СЕ С ПАРИТЕ ДО НЕГО В 1 ПЕЩЕРА ДО ЛЪКАТНИК, *** -Съществително нарицателно име, мъжки род, тип 7Човек с не привлекателен външен вид, най-често с физически недъзи
отговор Сигнализирай
139
DE
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Аз въобще не държа да се връщам. На мен тук ми е екстра. Стига ми да се връщам 1 път на 2 години в България на гости. Само пълен *** би се върнал в България ако се е установил на Запад.
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
тозиалчен за власт и пари човечец по-скоро в лудницата докато нас не ни е подлудил.долу герб.
отговор Сигнализирай
137
Радо
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Тиквата строи магистрали, за да може да се напусне по тях възможно най-бързо скапаната страна! Първо обаче трябва да вържем с колан на някой ТИР този органичен лъжец и да го повлачим по тях едно хубаво...
отговор Сигнализирай
136
audace
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Хаха, нас ни изпрати в чужбина, сега щял да ни връща....
отговор Сигнализирай
135
яне
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
ми изядихме асфалта от тоя глад от две години насам ,кък да имаме пътища ,асфалт и тук там картофи ,тва е
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
хм..смешки говори тоя..изтъркани стари номера..и кой точно ще се върне? такива юпита като Милен Велчев и Дянков ли? еми видяхме какво правят..по добре да си седят на вън..по малко зло ще са за нас
отговор Сигнализирай
133
fori
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
този пхопатат,визирам министър председателя ни, няма ли кой да му каже истината за него и правителството,политиката която води го прави все по богат него и тези до него,а нас ни превръщат в крепосни селяни,дано по бързо се намери някое камикадзе да си поговори с него отблизо
отговор Сигнализирай
132
хаха
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
НЯМА ДА СИ ТОЛКО ВРЕМЕ НА ВЛАСТ, ЗА ДА ГИ ВЪРНЕШ
отговор Сигнализирай
131
Димитър
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Бойко мирише
отговор Сигнализирай
Новини