IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Опозицията в атака: Няма вече Станишев, има Борисов!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
borokaro
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
ОПРЕДЕЛЕНО ГЕРБ СЕ ПРЕВРЪЩА ОТ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ В КОНСУЛТАНТСКА ПАРТИЯ ...
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
той КомънизЪма беше дошъл, ама вие не сте разбрали :)онези дето изнесоха куфарчетата с парите, го усетиха КомънизЪмаа вие лапайте мухите и вярвайте на Станишеф
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
МРЪСНИ ГАДНИ ПРОДАЖНИЦИ СЪСИПАЛИ БЪЛГАРИЯ ОКРАЛИ ПРИБРАЛИ ПРИВАТИЗИРАЛИ СЪСТАВИЛИ СХЕМИ ЗА ИЗТОЧВАНЕВСИЧКИ ЗЛИНИ НА НАРОДА ИДВАТ ОТ ВАС И ВАШАТА ПАРТИЯ И НАГЛО ОПЛАКВАТНЕ НАРОДА КОЙТО ВИЕ ОГРАБИХТЕЗАЩО ВИЕ ЗА 20 ГОДИНИ НЕ НАПРАВИХТЕ БГ ОАЗИС НА ПРАВОСЪДИЕ РЕД И БЛАГОДЕНСТВИЕД В А Д Е С Е Т ГОДИНИ КРАДОХТЕ И СЕГАПИТАТЕ ЗАЩО СМЕ БЕДНИАЗ ПИТАМ ЗАЩО ВИЕ СТЕ БОГАТИ ?НИМА ОТ ЗАПЛАТИ? ПРИМЕР ДОГАН И ВСИЧКО СЕ ИЗЧЕРПВА ЦИНИЗЪМ НА УБИЕЦА ДА ПЛАЧЕ ЗА УБИТИЯ Е ПО-МАЛЪК ОТВАШЕТО НАХАЛСТВО!
отговор Сигнализирай
42
КЪВ НАРОД
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
КВИ 5 ЛЕВА - КОЙ СЕ Е ПОДИГРАЛ С КОГО ???????????????? НЯМА НАРОД ИМА ПАСМИНА , СТАДО -ДЕТО НЕ СМЕЕ ДА БЛЕЙНЕ ДОРИ !!!!!!! ВСЕКИ БИ СТОРИЛ СЪЩОТО !!!!!!!!! ДОКАТО НЕ РЕВНЕ БЕБЕТО СЕДИ ГЛАДНО!!!!!!!!!!! *** СТЕ ВИЕ ДЕТО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ТИЯ ТТАМ В НС ПРАВЯТ НЕЩО ЗА НАРОДА ОСВЕН ШОУ !!!!!!!! НИКОЙ НИЩО И НИКОГА НЕ Е ПРАВИЛ ЗА НАРОДА - ЗАТОВА И ВЕЧЕ НЯМА НАРОД НЯМА НАЦИЯ НЯМА ДУХ НЯМА ДЪРЖАВА !!!! КЪВ НАРОД - ЛУДИ ЛИ СТЕ - ВАС ВЕЧЕ ВИ НЯМА , ПРЕБРОЕНИ СТЕ ЗА МЪРТВИ ДО НЯКОЛКО ГОДИНИ .....
отговор Сигнализирай
41
Ипотекиран роб
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Това управление ни ипотекира - половината България на Париба, половината на Световната банка. Сега остава Кунева да я направят президент, Дянков си е премиер (де факто), Кристалинчето здраво ни държи откъм Брюксел и мизерното ни робството е напълно завършено. Няма мърдане.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Не че не знам какво ще си говорят и как ще свърши вота, но да ме лишат от шизофреничните бъртвежи на Боко и нечленоразделната му реч ми идва в повече:)
отговор Сигнализирай
39
Речта на Яне на вота
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 10
Толкова е сбъркана и оплетена политическата немощ на ГЕРБ, че не е в състояние да излезе от нея. В нито едно направление на държавното управление вие нямате ясна политическа визия. Да не говорим за държавната администрация превърнахте я в чиновници сенки, които като излизат палят свещи, че не са арестувани. Това каза от парламентарната трибуна председателят на РЗС Яне Янев, предаде репортер на Агенция Фокус. Дойдохте на власт благодарение на българските полицаи и техните семейства. Ударихте хората толкова тежко, че те никога няма повече да се сетят за абревиатурата ГЕРБ. Бойко Борисов знае сам, че няма компетентност и не може да осъществи едно европейско управление, каза още Янев. По думите му премиерът е предпочел властта, защото го е страх от тези сенки, тази тъмнина, която е обитавал в други години.България е на път да бъде първата държава-член на ЕС, която ще банкрутира икономически. Толкова тежко ударихте българския бизнес, че той на практика не работи. Бойко Борисов разбра, че е загубил доверието на народа и дойде ред да иска доверието на личните народни представители на Цветан Цветанов. Днес сме свидетели на апаратен сценарии. Чрез Йозеф Дитрих няма нищо да спечели, така както Хитлер не е спечелил, защото е бил просто един касапин на втора позиция в третия райх. Както един физкултурник стигна на втората позиция в държавната власт, каза още Янев. Според него, всичко, което се прави в България от година и половина е на принципа проба-грешка.Бойко Борисов има един единствен ход, ние можем да му гарантираме, че ако си подаде оставката и си отиде с мир, а не да предизвика улични протести... Предлагам му да го назначим за шеф на НСО. С това горе долу може да се справи. Той беше добър телохранител на Тодор Живков и Сакскобургготски, но няма смисъл повече това правителство да тормози българските граждани. Няма по-голям провал от това и няма да има, запомнете ми думата, заяви Янев.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 11
Петър Младенов, Андрей Луканов, ЖАН ВИДЕНОВ (родилката на мутрите), Сергей Станишев... Как след тези години на невероятен възход, прогрес, демогравски прираст, ниска престъпност, честна и открита приватизация, европеиски субсидии, ефективна и неподкупна власт и администрация, как можаха да дойдат тия и за две години да унищожат всичко!?
отговор Сигнализирай
37
до 16
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 16
Кризата дойде от както ГЕРБ са на власт.
отговор Сигнализирай
36
Emigrant
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 13
Като сте го подхванали този престъпник-Б.Борисов,трябва да го довършите.Но не да го оставите да напусне държавата ,а арест и народен съд.Пълна конфискация на неговото многомилионно състояние,на жените му и всички свързани с него,доживотна присъда или смърт,за предателство към България и народа,за всички жертви след прехода,за кражби в особено голями размери-милиарди левове от гърба на народа,за хилядите безледно изчезнали млади хора,за унищожаването на Бъл. армия и икономика.Той стои в центъра на всички злини.Сега е момента ! Събудете се хора !
отговор Сигнализирай
Новини