IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Денят без/със Бойко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
шматкенска работа
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 13
За две години ГЕРБ направи едно голямо,голямо Нищо
отговор Сигнализирай
99
Селинджър
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 11
Боко доста умело манипулира *** в България, които са 9/10 от цялото българско население. Боко се сравнява с тройната коалиция, защо не се сравнява с правителствата на цивилизованите западни даржави. Боко е парвеню.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 21
Само ГЕРБ . И БЪЛГАРИЯ ще преуспее.
отговор Сигнализирай
97
за 92
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 15
хе хе *** Жан Терминаторът го гонехме с камъни, а онзи ден в Созопол ББ предизвика фурор.....
отговор Сигнализирай
96
yann@mail.bg
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 18
Какво постигна ГЕРБ за 2 г.:Успя да намали държавния резерв от 800млн. на под 300млн. долара;Успя да въведе стандарт БДС, който не е задължителен и няма как да контролира;Успя да всее страх от Полицията, но само в обикновения човек, че може той да е следващият объркан. Мафията се смее все повече;Успя да завърши 20км. магистрала Люлин, която е от национално значение;Създаде Пернишки университет на който стана Доктор Хонорис Кауза.Това е-другото са приказки за магистрали и рязане на ленти..
отговор Сигнализирай
95
Ах, промити мозъциии
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Всички комунисти трябва измрат и чак тогава положението в България може да се оправи!!!
отговор Сигнализирай
94
kires
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 14
Червени плазмодии,забравете занапред без БОЙКО!!!Даже ще се стряскате на сън,имам в предвид вечния ви сън!!
отговор Сигнализирай
93
Отвратен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
"Денят без/със Бойко"!!!Ами като е БЕЗ защо пишете за него,бе??? *** журналисти, не се стърпяхте да му оближете за пореден път тъпия задник111 Журналистите го направиха такава медийна личност - да ходят след него и да отразяват къде колко ленти е прерязал... Поне днес не можахте ли да се въздържите?
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 19
По- неадекватно управление от сега България не е имала,дори при Жан Виденов не е било толкова зле!
отговор Сигнализирай
91
niki
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Подмазвачи. Не ви е срам!
отговор Сигнализирай
Новини