IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За 2 години ГЕРБ ни върнаха 10 г. назад, сметнаха от БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

696
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Един мислещ човек във форума да има(Iwan) и ще го сринат със Земята.Той не е комунист,както и аз не съм, но има достатъчно умствен багаж за да прецени как седят нещата.Фактите си говорят ,а не Бойко какво говори и ви вкарва във "комунистическия трилър"
отговор Сигнализирай
695
до 752
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Е ти пък ...Как защо?Ами нали са техни доверени хора,които да пълнят касата на БСП.Кво прайм като ги хванат????Ся ще ти кажа.Гоце нали си чувал за Гоце-агента,та този Гоце същия има няколко негови си ятаци във ВСС много богати хора,все комунисти та те оправят работата след някой друг ден.Просто Гоце им се обажда и така.А съселът той си цирика постоянно едно и също.
отговор Сигнализирай
694
Iwan
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
753и кое те кара да ме слагаш в някакви групи ?ако трябва да сме честни, ако 90-те години в Бг се бяха приели лустрационни закони по подобие на Чехия например, днес нямаше да сме чували за хора като бат Бойко, Ахмед Доган, Цветан Цветанов, Цецка Цачев, Цветелина Бориславова и т.н. и т.н.кои са ГЕРБ ? това са едни комунисти, ДС служители, дето преди това се въртяха в различни партии за да се облажат от власта.
отговор Сигнализирай
693
до ИВАН
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ами ти защо си със комунистите бе колега?
отговор Сигнализирай
692
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Защо...?!?!?!?! Питам аз,когато Цветанов залови поредната бандитска шайка на следващия ден, се иска оставката на ГЕРБ и то все от БСП?
отговор Сигнализирай
691
До Бойковистите
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
В тоя ред на мисли бойковистите, също като Божидар Димитров, имат объркана ориентация ляво-дясно и който каже нещо против Борисов, го обявяват за ***. Така бойковистите обичат да наричат по форумите в интернет всеки, който не се радва на Бойко. По-рано през годините сините наричаха БСП и всеки, който е против тях комунисти. Сега терминът е сменен със съответстващ на по-ниското културно равнище на сегашното управление. И понеже от време на време и Синята коалиция нещо критикува по някакви въпроси герберите, веднага им лепят и на тях етикета сини ***. Всички, освен ГЕРБ, са ***. Само че в ГЕРБ не липсват агенти на ДС, като Божидар Димитров. Има такива и областни управители, и депутати и др. назначени от ГЕРБ. Има и наследствени, и бивши комунисти. Това не ги смущава. Те обичат да говорят против ДС и комунистите. Положението граничи с шизофрения. Всъщност *** са самите бойковисти. Типични. Никакви други мнения не признават, никакви други партии, само Бойко. Чист комунизъм.
отговор Сигнализирай
690
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Някои истини от устата на комунистчета звучат като гнусни лъжи.
отговор Сигнализирай
689
ТЪП ама МНОГО
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Защо...?!?!?!?! Питам аз,когато Цветанов залови поредната бандитска шайка на следващия ден, се иска оставката на ГЕРБ и то все от БСП?
отговор Сигнализирай
688
Iwan
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
*** си ти на сбирщината от дрЪти комунисти от ГЕРБ само СССР и бай Тошо са Ви в главите :) ама нормално, кумира Ви нали беше падар на правешкия селяни:)
отговор Сигнализирай
687
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
745.....отивай пак в СССР. Кой те е спрял.Даже ще ни направиш услуга с отсъствието си.
отговор Сигнализирай
Новини