IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Върволица за вота


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

170
кратко и ясно
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 9
169
Супер ГЕРБЕР
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Искам избори 3 в 1. Такъв ще им го начукаме че ще изпитат чудовищен оргазъм ,другарчетата, турците и пр....впрочем като се замисля манафо - левите ще се кефят, н
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 17
Цената на петрола пада заради дълговата криза в Европа. У нас рекордно високи цени на горивата!Гарантирано от ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
167
Фен от Село
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Факт е лидерите на БСП и ДПС
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 10
На снимката: КРАДЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
"Това не е провал, а успех на вота, защото българското общество трябва да разбере, че няма развод между ГЕРБ и "Атака". С тези думи зам.-председателят на ДПС Лютви Местан коментира изявлението но лидера на Атака Волен Сидеров, че ще подкрепи правителството на Бойко Борисов при вота на недоверие. Днес Местан заедно с лидера на БСП Сергей Станишев внесе искане за вот на недоверие срещу политиката на правителството в сферата на сигурността. Вотът на ДПС и БСП ще бъде подкрепен и от депутатите от Синята коалиция.Мотивите за третия вот на недоверие към правителството на Бойко Борисов са провалът в политиката по вътрешна сигурност и обществен ред, полицейщината, нарушаването на човешките права и отлагането на членството ни в Шенген.По думите на Лютви Местан този вот вече е успял, защото е обединил демократичната опозиция в парламента срещу не само опасното, а и вредното управление. Според зам.-председателя на ДПС вотът е показал кой кой е в политиката и е свалил маските на партиите.От своя страна лидерът на БСП Сергей Станишев коментира, че мотивите за вота се случват всеки ден. Той обясни, че вотът срещу сектор \"вътрешен ред\" бил назрял още в началото на годината, когато избухна скандалът с флашките и разговорите на властта. Станишев описа ситуацията в МВР и службите за сигурност като пълен произвол и силоващина.Според вносилителите на вота целта на опозицията е пердизвикване на предсрочни избори, които може да се реализират и по формулата 2 в 1 - първо кметски и президентски избори през октомври, а след това - парламентарни.От БСП и ДПС не изключиха през септември да внесат пореден вот на недоверие срещу правителството - този път за цялостната му политика.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Провалът на управляващите дава възможност да си върнем доверието на десните избиратели, които през 2009 г. гласуваха за ГЕРБ, и дори да го утроим. В случай, че вотът успее, след парламентарни избори може да се сформира коалиция, която има енергия за реформи. Няма нищо по-естествено ГЕРБ да се върне към своите антикризисни програми, които те преписаха от нас и с тях спечелиха изборите. Това заяви в студиото на Дарик - Варна лидерът на ДСБ Иван Костов.Според него ако Синята коалиция не подкрепи вота на недоверие към правителството, тя ще изчезне от политическата сцена, защото волята на симпатизантите на формацията била за разграничаване от ГЕРБ.Костов опонира на американския посланик Джеймс Уорлик, който подкрепя правителството, с думите: Не е вярно, че улиците са станали по-спокойни, както твърди американският посланик Джеймс Уорлик. Битовата престъпност е достигнала големи размери.Лидерът на ДСБ коментира, че вотът на недоверие е въпрос и за оцеляването на Атака. По думите му, ако партията подкрепи правителството, тя ще отиде към по-стесняващ се електорат като ГЕРБ. Вчера Волен Сидеров обяви, че партията му ще подкрепи правителството при гласуването в парламента.Костов повтори тезата си, че България е в състояние на икономическа депресия, и обяви, че правителството няма смелост за реформи, които да я изкарат от кризата.Лидерът на ДСБ каза още: Няма световна криза, има българска депресия. Светът излезе от кризата и се развива много мощно. България е остров на спокойствието само във фантазиите на човек, който се надява, че хората не са осведомени.
отговор Сигнализирай
163
Историко на Узо/и
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Ако тероричтичната шайка БСП/ДПС не се саморазпусне народът ще вземе тоягите и ги прати в Заводът за *** на Историята. А балите на Путин
отговор Сигнализирай
162
норвежец
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 11
привет от Скандинавието! ххах,туй бугарския народ е егати изтрещялия уникат!! един 136 долу вика-сега,братя ,на изборите е момента да изметем червените!! хаха..на кои викаш червени ,да питам?! Всичките са червени,имат си знайно какви и кои обръчи от фирми,а настоящия ви любим главатар си каза,чилячеца,как играе с еди-кого си на карти!! егати изговора,управлението,властта и падението-и на думи,и на дело! абе,льольовци,за когото и да гласувате-все червени избирате,всички са такива! ДОКАЗАНО!!
отговор Сигнализирай
161
норвежец
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
привет от Скандинавието! ххах,туй бугарския народ е егати изтрещялия уникат!! един 136 долу вика-сега,братя ,на изборите е момента да изметем червените!! хаха..на кои викаш червени ,да питам?! Всичките са червени,имат си знайно какви и кои обръчи от фирми,а настоящия ви любим главатар си каза,чилячеца,как играе с еди-кого си на карти!! егати изговора,управлението,властта и падението-и на думи,и на дело! абе,льольовци,за когото и да гласувате-все червени избирате,всички са такива! ДОКАЗАНО!!
отговор Сигнализирай
Новини