IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Затваряме пътя за Гърция, на катърите!?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

280
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Мутант, нещо си се объркАл..Държавата не ти е СИК или ИПОН,примитив..)) Сделките ти -ТАМ и ТУК - се различават..Недоразвит ***, май вече съвсем се самозабрави..Шутовете на изборите - приближават..)) Дръж се за роклята на Цветито и си подготви фъскането от България...)))
отговор Сигнализирай
279
селският идиот
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
до 281 - IbanИбане, та значи щом казваш, че по-червени от ГЕРБ няма, за тях ще гласувам, щото съм комунист.
отговор Сигнализирай
278
gogo
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ex tozi Bojko, ex tozi Tato, kak si prilichat v prikazkite :)))).
отговор Сигнализирай
277
Kiss
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
И отваря заводи, но май не са наши, а???Турски, гръцки или немски май ще се окажат...
отговор Сигнализирай
276
Iwan
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Уважаеми другари от ГЕРБ обръам се към вас с един единствен въпрос :)Моля, кажете ми един икономически показател, който да се е подобрил под вашето "умело" ръководство на държавата :) само един :)
отговор Сигнализирай
275
Охранител
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Заводите Шишеджам в Търговище и приватизацията на Алкомед-Шумен от Кочхолдинг-един от най големите турски холдинги-инвеститори в света,не само в Европа,щяха да се случат и без ББи без всичките ни предишни правителства,просто защото дадохме тази възможност...и това не е лошо,защото турските инвеститори знаят какво правят.Доган няма нищо общо с това..ако трябва точно турците ще го изтрият.той обаче в момента не пречи на никого, нито на политиците ни,нито на чуждите инвеститори,нито на наркопласьор
отговор Сигнализирай
274
Дядо Гуню
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
май млъкнахте а комунизите :)оказа се Бойко не само магистрали строи, а и заводисега знам ще кажете "ние заводи не ядем"ми яжте ми хурката тогаз
отговор Сигнализирай
273
276
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Абе и аз слушах как Тиквата покровителства контрабандни канали и разпорежда на подчинените си незабавно да спрат проверка и унищожат доказателствата и кво от това?
отговор Сигнализирай
272
посетил Разград
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
какво ми дреме за Разград бе, скоро бях там, то там нормални бели хора нямаше само шалвалари, разни криви турски мутри и ***! *** отвратителния град, щях да се издрайфам!
отговор Сигнализирай
271
Iwan
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
до 271То по червени от вас, ГЕРБавите *** нема :))))това вече и децата го знаят
отговор Сигнализирай
Новини