IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кабинетът: Експерт, милиционер, експерт, милиционер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

179
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
През 90-та другаря Борисов отказва да се деполитизира, не е съгласен да си върне билета на БКП. Комуниста Борисов подава рапорт и е освободен по тази причина от МВР. И днес билета БКП си седи във вътрешния джоб на др. Борисов което му прави чест.
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
За нормално мислещите хора в тази държава наистина не е сложно да проследят, че един от факторите в петролния бизнес у нас, не е само компания Лукойл, но и близките до бившата СИК Интерпетролиум и Интерпетролиум енд партнърс. Последните две компании са управлявани от Румен НиколовПашата, Младен МихалевМаджо, Стоил Славов, Маргина и все хора, познати като ортаци партньори от миналото на Борисов. Плануван е ремонт на Нефтохима. Златев вдига изкуствено цените на горивата предварително след договорка с Борисов. Дянков продава държавния резерв на по високи цени. След ремонта цените падат и той го попълва отново. Разликата къде отива? Бойко излиза предизборно, че е уплашил Златев и е съборил цените. Цялото овче стадо блее във възторг!
отговор Сигнализирай
177
ДОКЛАДА?????????????
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Със сигурност сметката няма да е малка; никой от управляващите обаче дума не обелва за онези 20-ина страници, липсващи от доклада на комисията, проверяваща качеството на вложените материали в АМ "Тракия".
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
ББ Е ГОЛЯМ ПОЗьОР... С ГОЛЯМО ЛОЕНО ТУЛОВИЩЕ И ПЕТОЛЪЧКИ В ТИКВАТА! Наследството от комунизма го виждаме всяка вечер по ТВ! Реже ленти и обвинява предишните! По форумите му викат Боко Тиквата!
отговор Сигнализирай
175
РАПОНА
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Сега най-много се краде. Ако знаеш кво източване е ....... беднати е фантазията . Богат урожай е за власт имащите. Тия магистралки ще ни излезнат платинени, не златни.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
имам лошото предчувствие, че Лъчо Мозъка като личен доктор на премиера му дава силни и предозирани лекарства.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
МАФИЯТА СИ ИМА ДЪРЖАВА - БЪЛГАРИЯ!МУТРА - ***,МУТРА - ***,МУТРА - ***...
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Оставете го го какво е казал този рокер, поддръжниците на Герб, а и не само те, трябва да прочетат мониторинговите доклади на Института за модерна политика :1. Доклад за състоянието на парламентарния контрол в 41-вото Народно събрание (20092011)2. Две години от мандата на ГЕРБ клиентелизъм и ерозия на държавността и гражданските права.Цялата истина за управлението на Герб се съдържа в тези два доклада.
отговор Сигнализирай
171
до 178
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
че те са също червени...БКП/бсп/дс,кгб
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
ЧЕНГЕ - МУТРА:ЧЕНГЕ - МУТРА;ЧЕНГЕ - МУТРА...БКП - ДС,БКП - ДС,БКП - ДСМИЛИОНЧЕТА - АПАРТАМЕНТЧЕТА,МИЛИОНЧЕТА - АМФИТАМИНЧЕТА,МИЛИОНЧЕТА - ЦИГАРКИ, МИЛИОНЧЕТА - РЕКЕТЧЕТА,МИЛИОНЧЕТА - МАГИСТРАЛКИ...МИЛИОНЧЕТА - МАГИСТРАЛКИ,МИЛИОНЧЕТА - ПЕРАЧНИЦА...
отговор Сигнализирай
Новини