IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Лош прецедент за Европа, ако не ни вземат в Шенген!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

285
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Да млъкваш тъпоглавецо, че заради теб и шайката ти няма да ни "вземат" в Шенген
отговор Сигнализирай
284
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
*** Борисов пак другите му виновни! Следващият път вече ще са марсианците:)
отговор Сигнализирай
283
По-Здраф от Народа
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 6
Лошо, наистина много лошо..... Ще се налага да се изхвърлят мутрите от управата....
отговор Сигнализирай
282
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 9
разсипа страната,искаш да разсипаш и европа,те няма да ти позволят,некадърник
отговор Сигнализирай
281
аз
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
аз съм от северозападна българия , ето какво направи герб там -остави много безработни , издигна като депутати най големите мафиоти , прие в редовете си стари комунисти доказани , а в цялата страна ни показва някакви странни арести на малки хора за по 20 -50 лв а за какво било в европа да гледат и да си мислят че се справят с корупцията но ето има и държави като холандия и финландия които не са ловени в гората .
отговор Сигнализирай
280
пак повтарям
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 8
Единственият държавник който се опълчи на ДС, мутромилиционерите и олигарсите беше Жан Виденов. Затова свърши така! Какво стана с бялата книга в която събра фактите за прехода? Не ви ли прави впечатление по негово време как изведнъж необяснимо забогатяха доста видни гербери?
отговор Сигнализирай
279
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ей пич с Руските Федерации- пич покрии се и недей да пишеш , много е тежко положението при тебе много...мале мале мале
отговор Сигнализирай
278
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
да се чете 275
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Единственият държавник който се опълчи на ДС, мутромилиционерите и олигарсите беше Жан Виденов. Затова свърши така! Какво стана с бялата книга в която събра фактите за прехода?
отговор Сигнализирай
276
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
272, щом толкова пищят е ясно че ги мачка, спря им кранчето и сега плачат на умряло, лошото е че такива като тебе цял живот им вярват и сляпо ги подкрепят да крадат
отговор Сигнализирай
Новини