IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кунева: Привилегия за мен е да се явя на тези избори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Коко
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Кунева може да си членува в партия, но като кандидат за президент, зад нея не стои партия. Издигната е от граждански инициативен комитет, без подкрепата на никоя партия.
отговор Сигнализирай
17
OXXXX
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
I S NEQ SHTE SI OSTANESH
отговор Сигнализирай
16
мунчо
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
А за мен е радост,че няма да те изберат!!!!!!!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Всъщност, член ли е Меглена Кунева на НДСВ, попита прямо Георги Коритаров, на което председателката на НДСВ Христина Христова отговори, че Меглена Кунева е член на НДСВ и не е напускала никога партията!Така Меглена Кунева демонстрира абсолютна демагогия спрямо невинно принципната си позиция по отношение на изчерпването на политическия лимит на партиите. Меглена Кунева всъщност повтаря буквално тезата на Алексей Петров Трактора, който бе пуснат като мюре да загрява публиката с лакмуса забрана на партиите. След като първи вкара темата, по сценарий Кунева я поде моментално и двамата си плюха в устите, както би казал редовият българин от Бабинци.Сега обаче лъсна абсолютното лицемерие и фалш на независимата кандидат президентка, която пищи срещу партиите, а самата тя продължава да е член на НДСВ без никога да е напускала партията, която я изстреля в кариерата.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Другарко Кунева ,много сте лицемерна и цинична ! Та нали вие бяхте в Европарламента ,какво свършихте ,освен да си взимате заплатата от 17000 евро ! Тези дето ви спонсорират кампанията ви ,те докараха държавата до това дередже! Те я разграбиха и назначиха ръководителите в цялата съдебна система ! Това са вашите другари от БКП,ДС, ОЛИГАРСИ и цялата ЧЕРВЕНА НОМЕНКЛАТУРА ! ТЕ СТОЯТ ЗАД ВАС ! Не се правете на новопоявил се политик ! Осем години бяхте редом със СТАНИШЕВ,ДОГАН И СИМЕОН !
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Меглена Кунева е член на борда на директорите на френската банка Париба, а изборът й е станал малко след затварянето на 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ Козлодуй. НЕ Е СЛУЧАЙНОСТ !Но има и друго. За да се затвори глава "Земеделие" тя е одобрила всичко...... ВСЕ ЕДНО Е ПОДПИСАЛА ПРАЗЕН ЛИСТ! И сега някои се чудят как така квотата за износ на зеленчуци в ЕС е колкото добивът на едно пазарджишко село. Задавани са й въпроси за това. Нито веднъж не е отговорила директно. Само увъртания.Някой може ли да посочи нещо полезно, което да е направила за България? Защо стана известна в Европа с "Мадам ЙЕС" ????? Да посочи поне една точка в една от предприсъединителните за ЕС глави по която е защитила българският интерес. Многократно по ТВ обясняваше как няма да ни приемат в ЕС, ако не затворим реакторите. След това стана ясно, че такова условие никога не е поставяно.ПРЕДАТЕТЕЛКА !!!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Кунева - ти си червена биологична лъжкиня!Защо излъга народа,че не членуваш в НДСВ(БКП)ДС ?Защо излъга българите,че си "НАДПАРТИЙНА"?!Така и гоце ни лъже...А'Е У ЛЕВО ПРИ ТРАКТОРА,KOЙТО ТЕ ФИНАБСИРА!@БЪДИ МУ ВЕРНА ТРАКТОРИСТКА!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
10
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Kuneva, tvojata edinstvena privilegija e da obikolish evropeiskite spalni !!!Kato metresa !!Ama i za tova veche ne stavash !!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Мадам Ией още не е разбрала, че ще избираме президент, а не мадам на публичен дом!
отговор Сигнализирай
Новини