IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сидеров иска национализация на някои индустрии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
до Валентин
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
"някои народи са гордеят със Стив Джобс, ние - с волен сидеров...."САЩ е голяма страна. Ако направим статистика кой е дал повече на света през последните 100 години /на глава от населението/, България или Америка, имам чувството, че България ще е преди Америка. Въпреки "купуването на мозъци" от САЩ. Списък на бг открития вече е правен много пъти. И не става въпрос за чушкопека:)).пп. А, сетих се. Не само чушкопека. Гумените *** са също бг откритие. Но и Ефектът на Кръстев е бг откритие
отговор Сигнализирай
60
kinti iskam az
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
golemi kinti 6e napraat dnes.bg s toa 6ut Volen , inak nem aza kvo da se poglejda tuka s saita
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Този който крещи неистово по митингите, а в Парла-мента нищо не прави се казва ...ВОля ЛЕНина = ВОЛЕНА баща му е сливенски *** ...Преструвал се е на сляп, за да не служи в Българската армияНяма данни да е завършил математическата гимназия в ЯмболНяма данни да е завършил приложна фотография в СофияНям данни да е завършил Семинарията в СофияНяма данни да е завършил Българска филология в Софийския университетВъобще каквото е започнал, не го е завършилСъщия *** е бил служебен фотограф на 6-ти отдел на ДС, към ОУ МВР - ВрацаСлед това е назначен служебен фотограф към Музея за българска литература в София,от личния приятел на Т. Живков - Георги СвежинОбразувано му е дело за рекет, защото е откраднал скъп японски фотоапарат - около 1 000 $,но ДС го спасява от съд и затворПознава се с Ахмед Доган от преди 10 НоемвриПодписва петиция за освобождаването му от затвораСлед 10 Ноември е бил на тайно обучение в САЩКандидат на СДС за депутат - не е избранНазначен от ДС за ***. редактор на "Демокрация" без журналистическо образованиеДокарва вестника до фалитСлед това скъпо платен служител на приятеля на Доган - Илия Павлов и МултигрупПосле дребен писач в "Монитор"После временен водач на листата на НДСВ за Ямболски окръгОтстранен от Кобурга заради връзки с ДСПосле увъртащ се около БСП за депутатско мястоНакрая му се отвори парашута като "краен националист и патриотин"Получавал е пари от Доган (1,6 милиона лева), от арабите, от Сашо Дончев и т.н.Както лично той, така и всички местни шефове на Атака са масониЛюбимия Му лаф : " ВАЖНОТО Е КИНТИ ДА ПАДАТ "
отговор Сигнализирай
58
валентин
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
защо например вдига вой за шистовия газ, ами защото руснаците ще останат без пари, ако го разработим. воленсидеров въобще не му пука за Българите. платен е от "братушките " да насъсква срещу шистовия газ. за да продължим да купуваме тяхния и да падат пари в джоба на воленсидеров. ако е родолюбец, защо е против родните ресурси ? опасно било ? айде де. Поляци и Украинци са толкова прости, а. трябва да им отворим очите.
отговор Сигнализирай
57
of
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Аз тъй с моя *** акъл се чудя, има ли власт президента да "одържави" вид промишленост....защото ако няма хайде кажете ми за къв се набира тоя "патриот"???
отговор Сигнализирай
56
ИВАН
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
АТАКА МОЖЕ САМО ДА МЕЧТАЕ СПЕЧЕЛАТ ,ПРОСТО СА МНОГО НАЗАД ПРЕД ДПС,БСП,ГЕРП.ТАКАЧЕ ТИХООООООО.И ЩЕ СЕ УВЕРИЯТ ТЕЗИ КОИТО СА ЗА АТАКА СЛЕД ИЗБОТИТЕ.
отговор Сигнализирай
55
валентин
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
не го чух веднъж да се противопоставя на нещо руско - например как ни извиват ръцете за газта, за аеца, а колко имоти изкупиха. защо не вдига глас в защита на народа. руснаците ни изкупиха ! ще забранят ракията, ще трябва да пием водка. ще забранят и народната музика. дали този сидеров не е нещо свързан с тях ? дали той не е подопашието на Троянския кон на Евросъюза ?!
отговор Сигнализирай
54
ханибал
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Тоя защо още не е "въдворен"?
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
АТАКА СА НАИ ГОЛЕМИТЕ ШУТОВЕ...КАК МОЖЕ ДА ИМА САМО ПРОСТИ ХОРА В ПАРЛАМЕНТА.2
отговор Сигнализирай
52
валентин
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
някои народи са гордеят със Стив Джобс, ние - с волен сидеров....
отговор Сигнализирай
Новини