IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ ни смята за стадо, възмути се Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

185
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
АРХАРА СКОРО ЩЕ ПОДГОНИ СЪСЕЛАЩЕ ГО РИТА ПО ЦЕЛИЯ ПЪТ ОТ ПОЗИТАНО 20 ДО СИРИЩНИКТАМ ДВАМАТА ЧЕРВЕНИ ДРУГАРИ СОЦИАЛИСТИ ЩЕ САДЯТ КАРТОФИ И ЩЕ ПАСАТ КОЗИТЕ ДО КРАЯ НА СВЕТААМИН!
отговор Сигнализирай
184
AHMET
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
БЪЛГАРИ 20 години ако не са ви стигнали под шапката на ДОГАН.гласувайте за КАЛФИН кандидата на доган...
отговор Сигнализирай
183
конски
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Мисля,че това недоразумение серГЕЙЧО трябва да си вземе куфарчето лака за педикюр и др. и да се върне в родината си Украйна или Русия по избор,но по скоро в Русия.нале там е уважаван учен по въпросите на руските шинели и партенки. Нищо,че Путин го накара да чака 3 ! часа. Да не забрави да вземе и мамма Дина специалистката по македонски език.Постоянно замърсява форумите с глупавите си изяви. Все пак ще кажем ...КутевПутев е по глупав от Гейчо!
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
станишев усещал , че нещо се случва . *** от украинска *** и бг интернационалист(предател) усеща , че досега го *** само братя меликови , а на изборите ще го осемени цяла БЪЛГАРИЯ .
отговор Сигнализирай
181
Проумейте истината!
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Станишко и Ко ограбиха народа по време на ТройнО Крадливата коалиция, съставена от шарлатани и престъпници и сега тия супер наглеци искат пак да се върнат на власт, е това е безочие и извънземен гьонсуратлък! Абе не ги ли е срам, че откраднаха над 1000 вагона, други 30 спални вагони, произведени още през 1971 г. с цена единия 140 000 евро, а закупени на цени от 540 000 ЕВРО!! другари, прогледнете най-после и стига си давахте гласа на тия народни изедници!!! И да добавя - министъра на транспорта Мутавчиев лично е отишъл да ги огледа и подпише договора с който е ощетил държавата само с тая сделка за милиони, с други стотици милиони, даже милиарди е ощетена държавата със ЗАМЕНКИТЕ, сега ЕС иска да връщаме милиарди. А при безкасовата приватизация, РМД, продадени печеливши предприятия, Нефтохим ,Плама-Плевен, Балкан за жълти стотинки от Другаря Костов-дясната ръка на Луканов, ощетиха България, която загуби държавни активи за над 100 МИЛИАРДА!!! Наглите комунисти ни ограбиха така, както и турците едно време не са ни грабили
отговор Сигнализирай
180
До 178
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тогава е имал пари, за да си купи и Кока-Кола и Загорка и цветен ТВ ВТ. Сега и ТВ не се произвежда и нормално, като нямаш заплата да си го купиш!
отговор Сигнализирай
179
от 139
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
до 143И кой ти дава право да ме наричаш нищожество?Или то върви заедно с политическите ти пристрастия? Не се пита "отде",а от къде. Относно пожеланията "да пукна", това е изконна мечта и на теб и на лидера ви-всички, които не сме съгласни с водената от НЕГО политика да умираме, смърт за инакомислещите, това е мечтата не Гербера,нали? Аз няма да ти пожелая същото, не за друго,а защото не съм в състояние да пожелая на никой нещо,което да искам мен да стигне...Остани си със здраве!
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Този път Ахмед Доган може да предизвика война в България.Ако Плевнелиев-Попова не успеят да спечелят директно от първи тур и все пак се стигне до втори тур разликата с Калфин ще е поне 10%пункта. И ако благодарение на Ахмед Доган и ДПС все пак на втори тур успеят да обърнат резултата и диктаторът-манипулатор за 5-ти пореден път определи БЪЛГАРСКИЯТ президент народа този път просто няма да го приеме! Народа няма да позволи на Доган да подмени вота му който е ясен и категоричен! Гласуваме ЗА успехът класата и качеството! За Плевнеливе и Попова а Доган да си опича акъла този път нямча да му позволим да се гаври с нас!
отговор Сигнализирай
177
AHMET
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
БСП-АРИТЕ да кажат за една далавера на БОЙКО.
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Много ще се изкефя ГРОБ да спечелят изборите.Такъв ще го набият на редовият бугаринче очите му ще изхвърчат от орбитите.Глад да ви е***ба майката проста.Това ви оправя.*** не земна лумпенясала.Само *** може да повтаря като облъчен "бате бойко,бате бойко" когато децата му вият от глад а жена му я порят по ъглите за 5лева щото няма за ядене.Ай сиктир и простото племе дивашко.
отговор Сигнализирай
Новини