IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Предизборно Борисов обеща пари за пенсии


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

361
дедо
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
верно бе тиа кво ша праят догодина кат сваршат парете от резерво, знам кво ще девалвира лева към еврото 1 към 10 и ще настане монетарната политика от жан виденовото време е пак ще е на гърбо на народо дет сега им се калне
отговор Сигнализирай
360
за 363
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Като Тодор Живков ли?
отговор Сигнализирай
359
:))
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 12
Бойко Борисов - Пожизнен Премиер!Ей сега ги хваща диарията тия форумни ,червени мишки и спират да пишат глупостите си :))
отговор Сигнализирай
358
Молитва Св. Ефрем
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Господи и Владико на моя живот,не ми давай дух на безделие, униние, властолюбие и празнословие.Но дух на целомъдрие, смиреномъдрие, търпение и любов дарувай на мене,Твоя раб. ПоклонЕй, Господи Царю!дарувай ми да виждам моите прегрешенияи да не осъждам моя брат,защото си благословен во веки веков.Амин. Поклон
отговор Сигнализирай
357
Homer
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
*** ДОЛНИ СТЕ ВСИ!!!"Ти помниш ли Батак.."Арестувайте ме сега..у назе съм си!Еничари долни!Дано има още будни бългагарски чеда,които не са обвързани политически със ***!!!
отговор Сигнализирай
356
Храбрия шивач....
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
ни ви ли прилича човека с ножицата който реже лентички на храбрия шивач....с тази разлика че героя от приказките е много много по умен от пъдарина премиер
отговор Сигнализирай
355
Грешен код
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
да го туря в устите на dnes.bg :)
отговор Сигнализирай
354
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Борисов,вдигай заплатите! С тези 1500 мижави лева на месец,едвам свързвам трите края...
отговор Сигнализирай
353
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Ако ББ и Плевнелиев имат нещо против турците в БГ да ги обяват за турски граждани. Ако не е така какво се плашат от гласуването? Нали вече няма изборен туризъм! А и нали се хванаха с ***! Хора, помнете Катуница!
отговор Сигнализирай
352
болно общество
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Всичко това което се случва е че обществото е болно, така е щом сме стигнали до това полужение. И не ми пука кой ще е президент, все едно нищо няма да се промени. Къде е промяната за която крищяхме или всичко е илюзия. Обществото щом неможе да промени това кой ще го промени, когато чакаме някой друг да го направи вместо нас, това няма как да стане. Политиците са за това, да лъжат да живеят на гърба на народа и ако някой си мисли че ГЕРБ ще промини нещо в БГ , просто се лъже, даже ще е много зле.
отговор Сигнализирай
Новини