IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Време е Костов да поеме отговорност, изрепчи се Димитров


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Не се коси толкова за Костов, глей ся кви убавци те оправят, бицепси, стойки, чалъми, пинизи, ум да ти зайде.Все бивши ***,като теб и по-спокойно червеното знаме развявай...По-леко майна, инфаркта ти е на челото !
отговор Сигнализирай
90
до 83
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
И.Й.КОСТОВ ,НЕ ОСТАВИ ОЩЕ..... СЛЕД 1989г., -------СДС,БГА -БАЛКАН,ПРАЗНА ХАЗНА,ЕЛЕКТОРАТ,ОБРАЗОВАНИЕ И КУЛТУРА,ДЕМОКРАЦИЯ,.....!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
само като видшт снимката с ПОЛИТИКА Иван Костов мръшляците се гънат като червеи на въдица...с пяна на устичките си...пфу! НЕЩАСТНИЦИ!
отговор Сигнализирай
88
sin fen
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Абе кои бяха тея СДС ??? чак пък и национален съвет имали ??? те нямат една махала избиратели - национален съвет ше ми правят !!! НЕКА СИ НАПРАВЯТ МАХЛЕНСКО СЪБРАНИЕ ПРЕД БЛОКА, И БЕЗ ДРУГО ВСИЧКИ МОЖЕ ДА СЕ ПОБЕРАТ НА СТЪЛБИЩНАТА ПЛОЩАДКА !!!
отговор Сигнализирай
87
Френ
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
до Олигооооо: Шушляк , твоя Костов отдавна трябваше да облече раето.Той е човека със най-голям принос са разбиване на българската икономика.При него бяха най-големите кражби на държавната собственост.
отговор Сигнализирай
86
кара колю
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
да поеме отговорност за твоите глупости ли?кой те караше да се сортачваш с тези ментета?кандидата ти не ставаше,другия на дсб-щеше да вземе много повече гласове!има една приказка-да е вино да ти налея,ама то акъл,братко...Костов има неща за които е виновен,но за твоите възможности е невинен!
отговор Сигнализирай
85
до 83
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
За малко и да ти повярвам на глупостите :-)) Костов изгонил мутрите хахаха :-)) А на кого подари предприятията чрез приватизацията!!!
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Крайно време е да спрете с папагалските си коментари. 3. Нефтохим приключва 1996 г. със загуба от 85 млн. (сегашни) лева и е единствената рафинерия в света, отчитаща загуби пета поредна година. От 1993 до 1996 г. предприятието е източвано не само на входа и на изхода, но съвсем официално и от държавата. През 1995 и 1996 г. например горивата са продавани на вътрешния пазар по цени, определяни от правителството, които са били с до 50 % по-ниски от разходите само на суровината за тяхното производство. За да не се помпала инфлацията!!4. Никоя банка и никой доставчик в света (и най-вече руските доставчици) не желаеха да кредитират такова предприятие. В началото на 2007 г. Нефтохим на практика беше фалирал.5. С огромни трудности правителството на Иван Костов успя да стабилизира Бургаската рафинерия, но през 1999 г. състоянието й все още беше на ръба. Предприятието се нуждаеше от минимум 100 млн. долара свежи оборотни пари за възстановяване на нормалната му дейност и от над 300 млн. долара инвестиции.6. Заради състоянието на рафинерията (до което я доведе правителството на честния премиер), а не заради користни комбинации на Костов, към приватизацията на Нефтохим практически нямаше интерес от световните корпорации. Впрочем купувачът Лукойл беше препоръчан от консултантите по приватизационната сделка Артур - Андерсен & Кредитандщалт. Шел за съжаление се отказа от Нефтохим и вместо в производство инвестира в бензиностанции и търговия с нефтопродукти.7. Освен от окаяното финансово състояние западните компании бяха отблъснати и от остарялата технология и свръхнаситеността на регионалния пазар с горива. Румънските рафинерии, макар и в по-добро състояние, по това време също не привлякоха водещи световни инвеститори и някои от тях бяха закупени от по-малки европейски и руски компании Защото "умните комунисти" я бяха проектирали да работи само с руски петрол и за нито една западна компания рафинерията не представлявяше интерес
отговор Сигнализирай
83
дУ 81
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Брато,вземи си го на рамо, и си го отнеси в къщи ,...лицето ---И.Й.КОСТОВ ,за да те изгони и ....жена ти!
отговор Сигнализирай
82
до кресльовците
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Колкото до правителството 1997-2001, ще цитирам следното; когато Иван Костов стана министър-председател на Република България завари:1. Месечна инфлация 300%.2. Обезценена национална валута 3000 лева = 1 долар3. Валутен резерв на страната около 200 милиона долара, като при ниво 1,2 милиарда долара, Луканов обяви спиране на плащанията по външния дълг защото резерва е паднал под нивото на възможния минимум.4. Растяща безработица, достигаща да 16 % официално и над 25% реално заради неработещите, но нефалирани предприятия.5. Средна работна заплата 35 000 лв.=12 долара.6. Средна пенсия 18000 лв = 6 долара.7. Тотална изолация чрез Шенгенския списък заради високата корупция и престъпност в България по това време.8. Прекъснати връзки със светоните финансови институции МВФ и СБ.9. Дългове към външни кредитори над 13 милиарда долара.10. Пълен блокаж на държавата и разгул на бригадирското движение на мутрите. Власт на СИК, ВИС, ***, 777 и др. такива. Който не плащаше рекет, нямаше право на бизнес. От рекета бяха освободени само назначените от БКП/БСП бизнесмени.2.Какво остави след себе си Иван Костов? Ето какво:1. Месечна инфлация 0,2 % годишна 3%.2. Национална валута 2 лева = 1 долар.3. Валутен резерв 3,7 милиарда долара4. Ниво на безработица под 15% с тенденция към ускорено спадане, което стана през следващите години.5. Средна заплта 250 лв = 125 долара.6. Средна пинсия 130 лв = 65 долара.7. Премахване на Шенгенската изилация и свободно пътуване из Европа.8. Възстановени връзки със световните финансови институции МВФ и СБ, както и с Европейската банка. В резултат нарастнало доверие на външния свят към България и рязко увеличаване на външните инвестиции.9. Външен дълг на България- намален до 9,5 милиарда долара.10. Прогонване на мутрите от живота на народа и държавата. Започва възстановяване на държавността и повишаване на обществената дисциплина.Започна да има ред.Така че е добре да си спомните всичко това, да си дадете сметка, кой нямаше интерес от такова развитие на държавата и затова започна да ви пълни главите с измислените престъпления по време на управлението на ОДС
отговор Сигнализирай
Новини