IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Премиерът към полицаите: Дължим ви признателност!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Aз не разбрах тая признателност какво да я правя? Данъка ли да плащам с нея, наема ли, храната ли, тока ли, лекарствата ли???? Плюя на лицемерната му признателност!!!! А полицията им бърше осраните *** на управниците!!!!! Боко Тиквата нищо не свърши, полицаите нищо не получиха,само се вкараха интриги за да има омраза между граждани и МВР, щото видите ли, реки от пари отивали в полицията.. 3 години ГЕРБ си пипаха *** и нищичко не направиха нещата да се променят поне малко от малко към по- добро
отговор Сигнализирай
42
do 48
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
ахахахахахахаахахахахахаха мога да ти кажа ,че е точно обратното... немога да си представя как някой нормален човек може да гласува за ГЕРБ.. на 27 години съм и следвам право, висшист съм, не съм *** нито *** нито пенсионер.. и никога няма да гласувам за тиквата поради всеизвестни причини
отговор Сигнализирай
41
иван
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
нали те му спечелиха изборите как да не им благодари.
отговор Сигнализирай
40
do 44
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
*** съм безпартиен и това *** което си *** ТИ в пост 40 показва колко ти е акула.айде чао и знаеш къде да вървиш, нали ?
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Защо се обръщате един към друг по повод написаното ,сякаш сте гаджета, това не е сайт за кореспонденция и запознанства.Има си "-" и "+" за написаното. Коментирай написаното и гледай себе си какво представляваш.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Той сигурно им дължи, хората едва ли. Не им стига, че ги търпят и хранят, а и работа не вършат!
отговор Сигнализирай
37
do 40
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
ти си един типичен привърженик на Герб.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Признателността, на Борисов, за какво ли е? Дали за разкриваемостта, или за приноса на полицията към приходната част, на бюджета?
отговор Сигнализирай
35
до 37
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Боли ме за БСП геЙрбере.Само не забравяй,че идола ти мухобойко е произлязал от там и още не си е скъсал пъпната връв с партията-майка:)))))))
отговор Сигнализирай
34
Оня
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
А ние герберасите сме на изчерпване,щото след изборите пишем без пари.
отговор Сигнализирай
Новини