IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Първанов хока управляващите за пенсиите на Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
ПЪРВАНОВ---БОРИСОВ----ДЯНКОВ---СТАНИШЕВ---ЦЕЦО---СТОИ4КОВ ...ВСЕ РОЖБИ НА КОМУНИСТИ4ЕСКАТА МАФИЯ,ОТ ЕДНА КОМУНИСТИ4ЕСКА КУ*ВА СА ИЗСРАНИ А БАЩАТА Е НЕИЗВЕСТЕН ЕДИН ОТ МНОГОТО 4ЛЕНОВЕ НА БКП.
отговор Сигнализирай
35
do 10
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Няма нормален човек, който да е възхитен от неадекватните и истерични решения на управляващите.Интересно защо преди изборите дори не намекнаха за такова малоумно предложение? А? Пълни некадърници и манипулатори.
отговор Сигнализирай
34
TPE3BEH
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
до 27: Браво Ге(й)ний!!! Нека в криза да вадим душата на бизнеса.Фирмите които плащат високи заплати на специалистите си (които в БГ са много рядко) и ги осигоряват на пълна заплата да не би да са толкова много? Нали знаеш, че фирмата плаща сумата за осигуряване x2??? Хората, които им предстои пенсиониране реват че им вдигат тавана, но колко от тях продължават и след 60 и 63 годишна възраст да работят?
отговор Сигнализирай
33
Садул
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Дедо Гоце, ам що не нахока и Доган или може тогава малко по анадолски да постъпи? Нема ли и за теб не ти се угажда май. По добре дебни вълко с чифтео по баира и не се връщай.
отговор Сигнализирай
32
бсп
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тоз Бойку на разсипа,начи..ми то тъй ний няма да имами пари за нищу.Лятоска в склада у варна,цял тир пак ни зеха , после и вагона фанаха.На Пикаещия му изгориха дрогата за 28 милиона..неска и още 44 милиона изгуриха б@ мааму.5/6 Тира има на границата и не могат да минат.Ино времи ний кат бяхми на влас, ко хубоу беши начи....тц тц тц тц.Сичкити тируви и влакуви минаваха за нула времи.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Чист популизъм на лицемерен червенушковец!!!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Мафиоз е тоз Гоце
отговор Сигнализирай
29
СТАТИСТИКАТА
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Искате ли с доказателства, на минутата да разберете колко е подривна и манипулативна пропагандната машина на БКП - сегашно БСП/ДПС? Ето статистиката към 19:19 за сайта dnes.bg - статии КОНКРЕТНО за доносник Гоце - 3 БРОЯ !?! (1. "Нужните пари за иновации = 10 км магистрали" 2. "Дядо Георги много щастлив: Благодаря за внучето!" 3. "Първанов хока управляващите за пенсиите на Дянков")"А сега вижте колко статии има за Бойко Борисов...точно две! И то не директни като изявленията на агента крадец, а съвсем индиректни - "Няма договор с Шеврон за шистовия газ, обясни Борисов" и "Приоритет за Борисов са "резервните части" на човека"Ето как действат комунистите с промиването на мозъци чрез платени сайтове като днес.бг, ето как ВНУШАВААТ на хората, че Борисов е с медийно прсъствие. Е, то е ясно кой се лансира повече от съответните медии. Само трябва да се НАБЛЮДАВА !!!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Миналата година самият Борисов каза, че възрастта за пенсиониране няма да се вдига, и дори заяви: "Да си вдигат в Западна Европа, ние нашата реформа отдавна сме я направили". До момента Бойко Борисов не е направил нито една реформа в НОИ, а действията му са свързани единствено със смените на директорите на осигурителния институт. Последно НОИ стоя без директор в продължение на 5 месеца.Въпреки че преди изборите Борисов обещаваше вдигане на всички пенсии през 2012 г., днес той обеща в средата на 2013 г. да се повишат само най-ниските с 9 лева.
отговор Сигнализирай
27
Гурлю
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Ако Дянков беше вдигнал горния осигурителен праг от 2000 на 2700 лв, в хазната щяха да влязат много повече пари, отколкото мижавите 15 млна, които ще донесе предсрочното вдигане на пенсионната възраст, но Дянков защитава по- заможните и по- богатите българи, защото такава е неговата философия на капиталист.
отговор Сигнализирай
Новини