IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Първанов хока управляващите за пенсиите на Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

226
жаго
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
веднага Гоце започна болшевишката помия : защита на крадците на шахти и релси , защита на всякакви лузери, полукретени, всички да са на гърба на хората които работят. Колкото повече бедни старци, пропили се селяни, крадци , жаговци, каруци има в България, толкова по добре за комунистите . Те искат да има мнозинство от бедни и неуки, за да крадат на воля.
отговор Сигнализирай
225
раноБУДЕН
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
238Ти, си типичен промит гейберски мозък !В България ли живееш или научаваш за нея само от телевизиите ?Защото, ако живееше тук щеше да знаеш, че контрабандата на цигари се увеличи именно при ГЕРБ. Това го доказа проучване от ЕС на принципа на проверка на изхвърлените по кошчетата за *** фасове.Наскоро излезе и проучване, че употребата на наркотици се е увеличила сред учениците.ГЕРБ постигат успехи само в новините на BTV и другите купени BG телевизии.Реално управлението на ГЕРБ е провал.
отговор Сигнализирай
224
Добро утро, роби !
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
до 239В Европа средната пенсия е 1 500 евро, а в България е 100 евро !В Европа продължителността на живота е с 10 години повече, отколкото в България !Какви сравнения правиш ?
отговор Сигнализирай
223
Az
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Dobro utroooooo.Vie vsichki ste ludi Pishete po temata. V Europa pensionata vuzrast za muje i jeni e 65god. Zashto go pravite takuv goliam problem???? Prosto rabotete. Az otivam na rabota.
отговор Сигнализирай
222
Бойко е ВИНОВЕН
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 11
Значи да знаете,че за всички злини е виновен Бойко.Не е БСП,не е СДС,а пък Царя и Доганя, хич даже.!Нищо,че БСП ,3 пъти се провалиха(да ТРИ),а всички Бесепари станаха милиардери,с хотели по морето и планината...дори и бизнеса у нас, е предимно на червени, добре облечени господа.От 1990г.Бойко управлява и той окраде всичко.Така казват шумкарите.Казват още,че контрабандата е на Герб,а не на комунистите,които от 1945г.са градили канали за трафик на дрога,оръжие и хора.А сега тези канали Бойко си ги е присвоил май!!!!!!!!!!И нищо,че Цветанов изгори дрога за общо около 68 млн. лева.Хвабати тирове с цигари,влакове с цигари,складове с цигари и стоки във Варна,и на пристанището и т.н.Да Бойко е виновен,че ви спря да вършите зулуми, за пръв път от 22 г.
отговор Сигнализирай
221
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
ПЪРВАНОВ----ПРЕЗИДЕНТА Ч**ИДЖИЯ
отговор Сигнализирай
220
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
АЗ ПЪК СЪМ Е*АЛ СТАНИШЕВ.А БЕ В ТАЯ ПАРТИЯ САМО П*ДАЛИ ЛИ ПРИЕМАТ ВЕЧЕ.
отговор Сигнализирай
219
колио
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
или тебе са те оправяли само там,а?
отговор Сигнализирай
218
един
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
От София съм и съм е*ал Зорка Първанова поне 10-12 пъти.Залевам се.
отговор Сигнализирай
217
golemia
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
VAZOV I AZ BIH SE PRIJALIL V INTERES NA BALGARIA
отговор Сигнализирай
Новини