IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Из тефтера на Дянков: Доходите на бедните скачат!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 21
От Догановци от Станишевци нищо не видя тоя народ.. за сега Герб са единствените които се опитват да вкарат малко ред в държавата а тоя *** народ плюе та плюе!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
44
инед
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
8 юни 2010 Днес от 8:30 до 8:36 се гледах в огледалото. Трябва да променя нещо в момента толкова приличам на Брад Пит, че се чувствам ембарасд. Може би да луузна очилата?10 юни 2010 Имам си мечта. Ай хев а дрийм! Мечтата ми е всеки български гражданин сам да се учи, сам да се лекува, сам да се бори с престъпността и сам да се арестува, а когато дойде време за данъци, сам да ни ги донесе.
отговор Сигнализирай
43
инед
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Още няколко цитата от тефтера на Дянков."5 юни 2010 Тотю ме пита какво ще правим със социално слабите. Аз му предложих за удобство на социално слабите да направим контейнерите за *** по-ниски и не толкова дълбоки, що да се мъчат. Социално слабите аз не ги познавам, и не виждам защо трябва да ме безпокоят.7 юни 2010 Говорих с Бойко. Той ми каза, че е готов да удари по финансовата криза с политическа."
отговор Сигнализирай
42
Хаха
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Вица на деня!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Така е. Тези, които ги уволняват от Световната банка, идват тук. Колко време още ще е нужно на гербавите да прозреят някои елементарни неща?????????????
отговор Сигнализирай
40
ааа
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Ах колко е нагъл! Направо ще го пръсна от бой само да ми падне после и от друго!
отговор Сигнализирай
39
do 34
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
TONI TI V KOI SVIAT ZIVEE6 BE MRAVOIAD NEEDEN
отговор Сигнализирай
38
trup
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
сутринта бойко се караше на електората що сме се оплаквали от убавините на герб сега тоя ни убеждава ,че сме богати и живеем добре тия са тотално сбъркани и страдат от една болест предавана по полов път - пълен *** наглост и безочие, само незнам кой кого е заразил .
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Хвалипръцко пак се оака.
отговор Сигнализирай
Новини