IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Смъртно наказание за ромските барони, поиска Сидеров


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
такъв човек ни трябва! Казва истината право в очите. Може да казват, че е луд, но луд е тоя който *** задниците на ***, за да си върже гащите за следващите избори и ЕС да го потупва по рамото от време на време.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
само *** барони ли има а другите,ако ще има да има за всички не само за определен етнос.а Болен да го д....
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
пролетарии от всички страни съединяваите се.да погребем двуглавия змеи на капитализма-европа и америка.да възстановим бившия съветски саюз и бивша югославия.да възстановим варшавския договор.да подадем ръка на великия китай и на желязната северна корея.да погребем разлагащтия се труп на капитализма с представители-европа и америка и нато.господ ни изпращта спасителя социализма който победи капитализма пълен с язви и пороци и експлоатация от човек на човек.да на съветския саюз,да на югославия...
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Връщане на смъртното наказание = повече място в затворите => ще има място и за другата ***, която все още не са я прибрали.
отговор Сигнализирай
88
Мартин
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Прав е Волен ! *** вече ни командва еи.///......само Волен ! прав е
отговор Сигнализирай
87
Machiavelli
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Луд е, ама казва истината, която всички ние също знаем и мислим, но нямаме кураж да го кажем пред камерите.
отговор Сигнализирай
86
до 84
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Глей ся тва са глупости.Всеки уважаващ себе си човек,какъв несъмнено съм и аз не харесва Сидеров.Никой не обича фурнаджийските лопати.Нито съм гербав,нито червен,нито сач,просто човек ненавиждащ лицемерните политици всъщност то няма политик,който да не е лицемерен тъй,че...*** тез простотии.Нито Волен,нито Бойко ще нахранят семейството ти.
отговор Сигнализирай
85
4efo
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
Жалък край на едни болни политически амбиции! Не може да манипулираш обществото и да си играеш с патриотизма и национализма- отиваш в забвение!
отговор Сигнализирай
84
НМ (народна милиция)
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Не харесвам Сидеров,но е прав.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Сидеров май е единствения който има смелост да каже истината ,другите политици са до един мишоци и слугинаж съжалявам ,че се подведох по медийната пропаганда която се изля срещу Атака и Сидеров и гласувах за герб ,които излязоха най -долни крадци и *** и *** на американския посланик ,Бойко е лъжец -герб са ***
отговор Сигнализирай
Новини