IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов, стига с мечти полуфабрикати!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

245
бай Иван
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Какво стсна с новия закон за отнемене имуществото на педоприватизаторите?Колко пъти ще го преработват?Чакаме да минат 30 години и да се заметат следите ли?Темпо,темпо господа съдии,депотати,посланници и др.отговорни фактори.
отговор Сигнализирай
244
ББ
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
"стига с мечти полуфабрикати"Дайте ни истинска тор. Ние тиквите и картофите само нея харесаме.
отговор Сигнализирай
243
Avatar
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
От друга статия, но и за тукашните комунасти - за Бузлуджа иде реч.Чудесно е да се дадат сградите на отговорни и предприемчиви стопани, така центърът на София ще заприлича на център на европейска столица. Всички видяхме какво направиха червените кхмери с имота, благородно предоставен им от настоящия кабинет като жест - това е техен паметник и се очаква да проявят грижата на добър стопанин към него - нещо, което не направиха дори когато бяха на власт и имаха целия държавен ресурс в ръцете си, за да го възстановят и възродят. Вместо това, те го превърнаха в полуразрушена ***, опасна за посещение и отблъскваща за гледане, една гнусна бетонна цитадела на комунистическото безхаберие, в подножието на която всяка година се събират промити мозъци с червени от пиянстване очи, за да плюскат евтини кебапчета и да осират безпардонно българската природа. Това са стопаните - комунисти. Никога повече на власт тази гнусна, мързелива и некадърна пасмина. Само ГЕРБ и напред, към едно по-добро бъдеще за България!
отговор Сигнализирай
242
дедо Цоци
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
АЗ ПЪК ИСКАМ ДА СТАНА АМЕРИКАНЕЦ. И ДА СИ ЖИВЕЯ СПОКОЙНО В ЩАТА ***!
отговор Сигнализирай
241
демос
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Чакам новия посланник на САЩ да съдейства с експерти за укрепване на съдебната ни система и отнемане имуществото на приватизаторите на "Европейска" България.Чакаме справедливост.Ако не се случи това,значи Европа и САЩ са една порнография.
отговор Сигнализирай
240
do 267
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Вярно, най-доволни са приватизаторите.
отговор Сигнализирай
239
независим
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 16
Искам Костов да дойде на власт,да стана член на СДС и да стана приватизатор.Искам и БСП да дойде на власт,ще стана член на БСП и да стана крупен приватизатор.После ако дойде пак Костов на власт,отново отивам в СДС.Гербаджия няма да стана,защото Бойко не раздава лоши кредити,не фалира банки,не създава РМД с управители комунисти и пребоядисани сини.Бойко само строи пътища и детски градини в кризисно време ,спазва фискална политика и плаща милиони за поръчките на шветската тройка,начело с БСП.
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Те винаги ще твърдят, че няма пари заобразование, за здравеопазване, за заплати, но ще ви взимат жилищата, ще ви карат да работите само за да имате за храна. Те, водени единствено от алчността си. Водени от желанието си за власт, ще гонят способните и ще се обграждат с послушковци, за да е здрава властта им. Това са те, героите на прехода! Да гласуваш за тях, значи да гласуваш децата ти да нямат бъдеще! Кланяйте им се, подражавайте им, всички съседи ни се смеят вече!
отговор Сигнализирай
237
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Защо им е на олигарсите да има здравеопазане, образование, средна класа. Ами те са алчни, искат ние да работим за тях. На един лев, давате 20 стотинки отгоре, но поискайте нещо от тях- ще ви дадат, ама не са свиканли да дават.И на тези им викате политици. Гаврят се с нас, както и турците не са се гаврили.
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
А вие се разправяте по форумите. Да не мислите, че на капиталиста му трябва да развива образование, здравеопазване. Само грабят, а правораздаването е само за кокошките. Да има наказан богаташ. А Алексейчо, бедно селско момче, не че го оправдавам, но го хванаха за изкупителна жертва, пак неговите хора. Аа вие, партията, та партията. По-добре милейте за децата си и за държавата си. Пък този и онзи- ясно е как ни управляват. Вижда се.
отговор Сигнализирай
Новини