IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ отвори вратите на комунизма, скочи СДС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
коко
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Съобщение на МВР Партиите СДС и ДСБ са били забелязани да отпътуват в неизвестна посока на три файтона.Засега е установено,че в първият файтон е пътувала цялата партия ДСБ,а цялата партия СДС-във втория.В третият файтон е била забелязана само шапката на Костов.Ако някой забележи някъде двете партии,да се обади в най-близкото поделение на МВР.Анонимността е гарантирана.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Eто до какво води мораториума върху цените! Да се поучим от чуждите грешки (ако сме забравили нашите от близкото минало):Petrobras е класическият пример за акционерно дружество, управлявано от държавата. По време на вторичното предлагане на акции преди няколко години наплашените инвеститори се опасяваха, че правителството ще наложи още по-засилен контрол върху компанията докато тя разводнява дяловете на малките акционери.В същото време в Бразилия се поддържа и таван на петролните цени, който ограничава допълнително приходите на Petrobras. Поради тези причини може да се заключи, че компанията не функционира, за да максимизира печалбите на акционерите си, а за да подпомага държавата.Но когато инвеститорите видяха загуба на още милиард бразилски реала през последното тримесечие, те получиха още една причина, поради която да избягват компанията, а може би и целия суровинен сектор в Бразилия като цяло. За съжаление няма и какво да задържи интереса им. Темпът на китайската икономика се забавя, а всички големи производители на стомана и добивни компании в Бразилия са изпаднали в затруднения. Тяхното несполучливото управление доведе до понижение в цените на акциите им.За една година дяловете на Petrobras в Ню Йорк паднаха с повече от 18%, а акциите на борсово търгувания фонд MSCI Brazil (EWZ), който се движи спрямо индекса BM&F Bovespa, отбелязаха спад само с 6%.За да добави още сол в раната, в петък Petrobras обяви най-лошите си печалби от десетилетие насам, отдавайки причината на обезценяването на бразилската валута с 10% спрямо долара.Компанията обяви загуба за второто тримесечие на стойност 1,35 млрд. реала (668 милиона долара),
отговор Сигнализирай
96
до 101
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Замразяването на цените е това, за което си мечтаеха много хора. А ти явно си мечтаеш за цирк.
отговор Сигнализирай
95
до Спонги
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Интересно, ако ГЕРБ е проект на ДС, защо в момента цялата армия на службите е срещу тях? И защо са толкова паникьосани? ДС никога не е воювало срещу Костов например, или някое друго синьо правителство. Между другото НДСВ също не е ДС проект, въпреки че вътре има много техни хора.
отговор Сигнализирай
94
ДО 95
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
МАЙ ГЕРБ НЕ РАЗБИРА КАКВО ДА ПРАВИ И ПРАВИ НЕЩО БЕЗ ДА РАЗБИРА КАКВО. ЗАМРАЗЯВАНЕТО НА ЦЕНИТЕ КАКВО Е? ГЕРБЕРСКИ ЦИРК
отговор Сигнализирай
93
Спонги
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
94, Да, ДС създаде СДС, но не успя да прогнозира народната "любов" към комунизма. Постепенно лидерите на десните се очистиха от агентите. ДС беше заложило много капани. И сега изсипва помия върху можещите и знаещите от автентичната десница. ГЕРБ също е проект на ДС, както впрочем и АТАКА, ДПС , НДСВ и защо си мисля и партията на другарката Пръмова.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Червените из форумите пак са изкукуригали. Ей червени, знаете ли какво ще стане ако и следващия мандат не сте на власт? Знаете нали? :)
отговор Сигнализирай
91
до коко
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
***, спекулата обикновено има по време на война и няма нищо общо със свободния пазар. спекула-черна борса. Прочети икономика
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Мрънкате че по татово време било по-хубаво, сега врънкате че сме се връщали в татовото време. мрънкате че трябвало силен човек да ни управлява, сега врънкате че бил диктатор. Знаете ли, вие сте просто едни мрънкащи, хленчещи, циврещи лигльовци.
отговор Сигнализирай
89
коко
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
На времето крещяхте по площадите,че искате капитализъм.Сега сте недоволни,че имало спекуланти.Но спекулантите са част от свободния пазар на капитализма!Като не Ви харесва това,отидете на гробищата и целувайте гроба на един починал ръководител на държавата,за когото се говори ,че е искал да го погребат с лицето на долу,че като се сетят за него да има какво да целуват.
отговор Сигнализирай
Новини