IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Здравейте! Аз съм новият посланик на САЩ в България!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

209
аватар
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Не желая американски политик на територията на България !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
208
подсъдимата скамейка
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Един ден САЩ ще се озоват на подсъдимата скамейка. Човечеството ще ги осъди. Но дотогава, какво ще се случи с България?
отговор Сигнализирай
207
1234
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Здравей нова вицекралице на колонията все още наричана България!
отговор Сигнализирай
206
Дръндер
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Така цитирам:Ейбрахам Линкълн е един от....президенти, непоколебим защитник на човешките права и демократичните свободи. Това са ценности, които нашите две държави споделят." Ъ? Абе Марси ти в саксия ли си живяла? Дали тези "ценности" се споделят от твоята държава не знам, обаче Бойко не ги споделя повярвай, иначе ще бъдеш неприятно изненадана!
отговор Сигнализирай
205
леля
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Бе тая да не е Марси от "Женени с деца"? Явно ще гледаме продължение на сериала, а и ще бъдем основни статисти?!
отговор Сигнализирай
204
по български
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
На този етап, единственото което виждам е да и намерим слабото място и я подхванем по български, както направихме с предишния. Подхода трябва да бъде различен, но във всички случаи не бива да я оставяме да скучае, трябва да я затрупаме с работа, като за всякакви дреболии се иска мнението и. Тя трябва да обикне България, за да бъде по-малко опасна за нас. Но няма да е лесно. В обкръжнието и трябва да има грозни и сухи жени и мъже мухльвци. За да може да се почувства добре.
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Безпрецедентен случай е да няма посланик. Обикновено новият идва поне месец преди старият да напусне. Старият развежда новият и го запознава с други дипломати и държавни чиновници и т.н.т. Какво толкова е сгафил посланикът та рева на раздяла и го изтеглят спешно!
отговор Сигнализирай
202
мани,мани!
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Марс,Марси,марсианци.....!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Здравейте, аз съм вашта леличка...
отговор Сигнализирай
200
samo pitam
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Поредният "Троянски кон",....в Бг за ----ШИСТОВИЯ ГАЗ----Няма нищо "случайно"!
отговор Сигнализирай
Новини