IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Не искаме патриарх с агентурно минало, категорични са от СДС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Емо
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Кой бяха тези СДС ,а сетих се най-големите дубелизачи и *** слугите на старите *** които не са се докопали тогава до власта.Ако прочетат досиетата сигурно всички от изчезващото от полит картата СДС са доносници
отговор Сигнализирай
11
9689
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
И аз не искам участник на кръглата маса със жена партиен секретар,преподавател по политикономия-сапиото ама той не спира да плямпа.А пък се е един от най-големите крадци на прехода.
отговор Сигнализирай
10
Морски
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
До "Za Kiril"преди 4 минутиКогато защитаваш теза или само своето мнение, трябва да си добре подготвен и запознат / на първо време с имената на хората, които споменаваш/. Иначе тезата ти само олеква!Да наистина отец Попов е смирен, интелигентен, фин, начетен и заслужава признание за своята богоугодна дейност. Само дето името му е Любомир и за съжаление не може да стане патриарх, защото е само Отец и няма как да стигне даже до митрополит. И за мое съжаление също!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
Искаш ли да цъфнеш като майска роза
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 35 Не харесвам 3
До ЯСЕН Е не ама всички се обаждат що и *** да са изключение, а и да не вземе някой да се сети как се опитаха да всеят разкол в църквата, кето е и нормално за тях, все пак работят за чужди интереси.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
СДС----цървулите ,на прехода!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
ТЕ ВСИЧКИ ОТ ---СДС, са от----ДС!Не искат Кирил ,защото ще ги разкрие ,....НАЛИ СА РАБОТИЛИ ЗАЕДНО ,И СЕ ПОЗНАВАТ!?
отговор Сигнализирай
5
mery
преди 12 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Патриархът трябва да бъде духовен водач и баща на народа! Лошото е, че между спряганите за нов патриарх няма такъв подходящ! Политическите партии нямат право на глас при избора му!
отговор Сигнализирай
4
za Kiril
преди 12 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
Няма никаква смиреност и святост в погледа, физиономията, изражението. Ако облече кожено яке, еле ако си обръсне главата- готов е за "под прикритие".А годините му в "зрелия социализъм'?Ще отблъснат СЪВСЕМ хората от религията: този човек ли ще ми проповядва, изповядва? Ще кажете- няма да е той: такива ще са и подчинените му.Изгони ОТЕЦ ЛЮБЕН- точно той е смирен, интелигентен, фин, начетен и заслужава да бъде ПАТРИАРХ! НО вероятно няма маниери на "борец"( за каквото и да е) и няма необходимата "класа", за да се съзтезава с такива печени"кандидати за Патриарси".Боже, опази ни И от тази несправедливост!
отговор Сигнализирай
3
Мамантос
преди 12 години
Харесвам 45 Не харесвам 5
Седераска ***, вие пък къде се обаждате?! ;--0
отговор Сигнализирай
Новини