IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Много направихме, но и много сгрешихме, призна Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

601
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Доскоро беше безгрешен и който и да му казваше за грешките той виреше нос. Това, че взе сам да си ги признава е от новия му социален статус.
отговор Сигнализирай
600
направи се доста
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 30
Борисов е пич,признава си грешките,за разлика от всички предни гъдулки,които и до сега отричат в нещо да са сгрешили.А който вижда грешките си,може и да ги поправи.Асфалта и благоустройството са най-малкото.Много друго се направи.Горубсо мадан-там вече няма безработица и средната е 1500лв,договорът за търсене на нефт и газ в Черно море,по-ниски цени на газа,разкараха посредниците,вързаха търговци и бензиностанции към НАП,по-ниски цени на лекарства,държавата вече поема инвитрото,без Белене и Бург
отговор Сигнализирай
599
Fire
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 14
Имам мечта и тя е никога по-вече властта да не попадав ръцете на тази мутра. Когато го гледам по телевизията в мен се надига вълна от гняв, че подобно огроничено, безпросветно, и просто същество е мой министър председател. Никога по-вече!
отговор Сигнализирай
598
Коко
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 21
ГЕРБ се топи и изчезва завинаги.
отговор Сигнализирай
597
Коко
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 14
Реалното заглавие трябваше да бъде "Малко направихме и много сгрешихме".
отговор Сигнализирай
596
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 17
Поредните "безценни" мисли на Тиквуна. Правилно беше да каже, нищо не направихме, само грешихме. Кадровата им политика беше грешка, след грешка. На ръководни длъжности хора без дипломи, с тъмно минало. Политиката на заетост и доходи - пълен провал.
отговор Сигнализирай
595
за БУДИСТИ
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Лани в Труд колегата Спахийски цитира американския генерал Джордж Патън, който казвал на войниците си: Искам от вас да запомните, че никое *** не печели война, като загива самозапалвайки се. Ще я спечели само, като накара друго нещастно управляващо *** да загине запалвайки се.Мисля си дали не може някакси, вместо да се самоубивамеНе знам, помислете и вие.
отговор Сигнализирай
594
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
До йорданМнго си *** Йорданчо,ама изключително много! Разбери , че живота нито е само бял,нито само черен! Това,че не харесвам правителството на ГЕРБ,не означава,че съм фен на БСП! Ако това не си разбрал и ако не си някой пубер,тогава си типичен поклонник на ГЕРБи ГЕРБ-еризма!
отговор Сигнализирай
593
независим
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
БСП- 2ДПД- -2НДСВ-2СДС(Костов)- 3-Герб- 3 и 1/2..Това е..И да спрем да го дъвчем...:)))
отговор Сигнализирай
592
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Вярно е,че много сгрешихте Борисов,но не в това е проблема! Проблемът е,че сгрешихте многократно и то напълно умишлено!
отговор Сигнализирай
Новини