IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Господин Цветанов има да си говори с главния прокурор!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

271
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Поздрав за всички Гробари(гербери) (ЛАИНА)=offnews.bg/index.php/172498/kak-gerb-pravi-izbor
отговор Сигнализирай
270
сега
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
В историта ще остане ,че правителството на Герб е паднало под масовите демонстрации на народа,от самозапалвания и самоубийства следствие на тежкото положение на народа.Това,ще пише за вас историята след 50-60 години самохвалковци.Много искаше вожда ви да остане в историята но уви бъдещите поколение ще го запомнят с това,че докара народа до мизерия
отговор Сигнализирай
269
Хан Крум
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Как поради какви причини бе Цецо? Ами нежната мъжка дружба която здраво свързва една цяла групичка по интереси в БСП - Станишев, Меликов, Вигенин, Стоилов.То като си влюбен, правиш за любимото си същество всичко вкл. и да го назначиш за шеф на информационното обслужване. Айде аман от еврейски меки китки.
отговор Сигнализирай
268
225
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Не си мисли, че ти като работиш по инструкции и ти плащат, защото са преценили, че не можеш да измислиш нищо и за това си инструктиран, не всички са така. Ние сме знаещи, мислещи и СВОБОДНИ да изкажем СВОЕТО мнение, което изглежда в сепур демократичната ти партия-любимка ГЕРБ, не е познато.Да наричаш някого, да му приписваш качества, които ти си решил, е една безпомощна пропаганда, която по никакъв начин не може да промени човек, който дразни публиката, че стърчи над нея с три глави.Толкоз!
отговор Сигнализирай
267
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
През 2009-та имахме шанс да заживеем по-нормално, но някои предпочетоха ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
266
бравос!!!
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Другарииии,сами ли си четете коментарите който несмогвате да напишете?Мнго сте забавни просто си отморих малко с вашите дивотий.
отговор Сигнализирай
265
Кольо
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
303 Николай, нещо си презобал май, Костов ги подписа, а сега го е хванала старческа амнезия.
отговор Сигнализирай
264
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Комунистите са много жалки наистина
отговор Сигнализирай
263
Избори 2013
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Според разбирането за демокрация на ГЕРБ - Изпълнителната власт трябва да кадрува нагло в съдебната, а законодателната да гледа какъв цвят папка ще й подадат при гласуване?
отговор Сигнализирай
262
Стан
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
По големи крадци от партията БСП/ДПС няма. И само щтатен форумджия с подарен лаптоп може да пише нещо друго.
отговор Сигнализирай
Новини