IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пет партии сигурни за следващото НС, ГЕРБ води с 4.2% на БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Народопсихолог
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Аз пък казвам, че ще са седем - ГЕРБ,БСП,ДПС,Атака,Кунева, ДСБ, НФСБ!
отговор Сигнализирай
12
Libra
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Това проучване на практика дава по-малко за ГЕРБ от това на Алфа Рисърч. На Алфа Рисърч ГЕРБ имат 21.9, но при по ниска избирателна активност, което е 98 депутата, а тук според това 24.8, но при по-висока стават 93 депутата. Но до 12 май има време и най-вероятно ще паднат до към 80.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
А ПП "Глас народен" защо не е предвидена в прогнозите???
отговор Сигнализирай
10
До 4
преди 12 години
Харесвам 31 Не харесвам 7
ЗДрасти бай Ставри, аз съм бай Желязко от село Кривина. Пенсионерите не искат ГЕРБ. Аз съм пенсионер и по скоро бих гласувал за Йоло Денев от колкото за Будьо-Тиквата.
отговор Сигнализирай
9
Пурко
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 9
Не забравяйте, че сега няма да е като предните избори. И по- предните. Няма да може Цвъки да организира пренасянето! НАГЛИ СТЕ, НЕ РАЗБИРАТЕ ЛИ!?!? Ще водите говедата от един баир на друг. Това ще водите!!!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 19
Необразованите, *** и хората с умствени увреждания подкрепят ГЕРБ. На такива хора им е нужна професионална помощ.
отговор Сигнализирай
7
ГЕРБ УБИВАТ ХОРА
преди 12 години
Харесвам 39 Не харесвам 20
Коалиция за България има около 28%,а ГЕРБ-11-12%-хората казват масово,че подкрепят ГРОБ поради страх от полицейско насилие!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 35 Не харесвам 5
народа не ги иска а те пак се врът гадовете мръсни
отговор Сигнализирай
5
Гюро Михайлов
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Eдна история на чудесния актьор Радко Дишлиев (Бог да го прости!), който дълги години живял на квартира, а хазяйката му била от старата буржоазия. Един път той й се оплакал как пътувал на стоп, и никой не му спирал, а тя: "Не спират, нали?", Радко: "Не спират, Госпожа!", а тя се навела конспиративно към него, и рекла: "И да знаеш, тия дето не спират, всичките са комунисти!" :)))). Тези сегашните са минали покрай старата буржоазия, но не са закачили. Но и вече си заминават!
отговор Сигнализирай
4
Бай Ставри
преди 12 години
Харесвам 51 Не харесвам 13
Ама наистина продължавате да лъжете! Няма логика да води! Никой не иска ГЕРБ, освен мутри, пенсионери и крадливи твари!
отговор Сигнализирай
Новини