IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сидеров ще се прави на коректив, но няма кой да му се хване!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

143
Нова България
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 14
Бойко не направи ли ревизия като стъпи на премиерския стол. Сега обаче лошичко му ставало като и на него ще му правят ревизия. Нямало да участва че всички били срещу него. А той милия беше срещу цяла България. Направи много хора безработни ... за кого ревете герберчета???? Такава масова безработица не е имало, хората никога не се чудили коя сметка да платят а друга да забавят. Абе вие къде живяхте до сега???? Слепи сте като Бойко за немотията на хората.
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Борисов предаде Българските интереси през март 2012. Сега ще гледа как ще се развият нещата - затова всички са против него !
отговор Сигнализирай
141
bgsoldier
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Какъв коректив е Сидеров, като той дори не гласува в Парламента! Въздух под налягане! И вече издиша.
отговор Сигнализирай
140
yoda
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 14
Значи Атака трябваше да останат и да гласуват за Цачева, така ли Бойко, мазна нагла мутро?Но за избор на правителство трябват 121 човека независимо от броя на гласувалите. Неучастието на Атака няма да може да ви послужи за оправдание тогава.
отговор Сигнализирай
139
ГЕРБавия
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Ново Народно Събрание стари спектакли !!!И четирите партии в парламента са от едно котило - това на БКП-ДС !!! Затова ще има много цирк и спектакли в Парламента. За имитиране и заблуда. АТАКА ще пасува винаги, когато топ-червената мафия има полза от това. А ДПС ще бъде извинението за това дирижирано и продажно поведение. Херой Волен ще се нареди до херой Бойко. Те ще представят най-враждуващата двойка в Парламента. Тази червена хероична борба ще вмирисва политическата среда у нас. За срам пред света.Волен Сидеров е лидер на национал-комунизма в България и Парламента. Понеже БСП-ДС се п
отговор Сигнализирай
138
Геле
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
До 164. Турските новини и турските сериали ги гледахме и при ГЕРБ. Или по-точно гледаха ги тези които искаха. Но това ,което виждахме също така бе,че Борисов се беше навел до земята пред Ердоган. И само чакаше похвали от него.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Бойко, ЧЕЗ, ЕОН, ЕВН са пътници, както и любимците ти от Дънди прешъс металс!Малко остана!!!
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
До БЪЛГАРИНЪТДоста на юг май живееш Българино!
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
не че подкрепям Бройко но я да се запитаме каква е ролята на депутатите освен да гласуват, ако атака не гласува нито за нито против няма работа в парламента не е ли така
отговор Сигнализирай
134
Бойко мутрата
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Преди 4 години ГЕРБ прокара правителство на малцинството също с неформалната подкрепа на Атака. Защо сега негодува,че БСП постъпва по същия начин. Чак след това си купи депутати от РЗС и Атака. Представям си какъв вой ще нададат когата и БСП ,подобно на тях, им отммъкне някой депутат в най-скоро време!!!
отговор Сигнализирай
Новини