IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ-ери се изнизаха от НС, обидиха се на Мая Манолова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 14
Опитаха се да се разсърдят сами депутатите от герб,но Бойко им звънна и им каза"аз като се смея ще се смеете и вие,като се сърдя ще се сърдите и вие,като вдигам кръвно ще го вдигате и вие.Повече да не сте посмели да мислите сами,щот ще има подсечки(питайте Миро в Япония).Смешници,квот им каже "шефа"тва правят и нормално,все пак Цецо има за всичките по някой компромат събран докато беше в МВР-то.Те и от Атака някой ще минат към герб понеже иначе Цеко ще изкара срс-тат и ще стане лошо.
отговор Сигнализирай
28
обeктивен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 11
Другарко, пък Манолова ме бие!
отговор Сигнализирай
27
човечец
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 8
До МаноловТя не е изкопана, а отгледана надзорно от спец.агентите на БКП ! Това Чудовище не се изкопава!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Нефертити Дуловска
отговор Сигнализирай
25
Негласувал
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
До наивниците !: Халал да ви е "народното събрание" !
отговор Сигнализирай
24
нона
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
... и костюмчето и прическата - Х конгрес на бкп:)
отговор Сигнализирай
23
Химлер
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 15
Манолова е истинската ХРАУ ДАХАУ ! Тя е само са надзирател в лагера Дахау! Отдана е обула бричове, ботуши и носи бич! Напаст Божия за България !!!
отговор Сигнализирай
22
Манолов
преди 12 години
Харесвам 27 Не харесвам 19
От къде я изкопахте тая селска тояга Манолова. Нагла ***.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
Ама то избелено напудрено ама то фон дютена му.Ама дрехите му косата алафрангата дето викаше Чудомир едно време и *** чакай ти от такива да те оправят икономически.Та то не знае как се вади хляба.Как ще повярва на трудовия народ че няма.*** та разправяй.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
сега хем че си играят на сърдити, хем ше си получават заплатите, които всички ние им плащаме... за кво са ни изобщо народни представители, като се правят на ощипани и не работят ?
отговор Сигнализирай
Новини