IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Къщата основи няма, те искат да дебатирам за комина!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
Егон
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До viktor.stoichеvДай ми сканирана партийна книжка и докажи, че е бил от "партията". Айде де. Ама то много лесно се усвояват тия конспириращи прийоми. Лесно е да пускаш нещо в пространството и после да плюеш с анонимни профили. Нямате изкореняване ей. За два лева и родата си давате.
отговор Сигнализирай
70
летящата тухла
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Няма основи, бутнаха стената, а и оградата вече я няма. Въобще, тия 240 бояджии за какво са ни?
отговор Сигнализирай
69
Егон
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До viktor.stoichеvНе разбираме тук във форума за какво ги казваш тия работи, но исгурно добри пари вземаш за тях. Халал да са ти. Стъклена бира да си купиш с тях пък белкем още по-красни думи ти дойдат устно. Единствено да знаеш, че си толкова комунист, че сигурно и сам не знаеш колко. Те така са във вашата "партия" - говорят толкова и...аха да си повярват. Ако не съм прав обоснови се, а не да хвърляш заучените комунбрътвежи на работодателите си. Докажи примерно, че Борисов е бил комунист.
отговор Сигнализирай
68
оргия
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Мильо ВИПОНДовШАМАРКОВЦИ какво да ги правиш .То не че ми е беден речника но просто нямам думи
отговор Сигнализирай
67
Гражданин на РБ
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
"Анонимен",Някой ден ще те заболи от това, че можеш да си "могъщ".Ще разбереш, че от ограниченото "могъщество" боли.дано съм жив да видя този ден.;-)
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До Стефан#60Не си ли виждаш,мозъчната ограниченост??Освен да обиждаш,нещо интелигентно,можеш ли да измислиш??Тресете се от злоба и омраза!Що не кажеш нещо за простотиите на Станишко,Орешко,Местан и Сидеруглу,АААА??
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Стига крекали бе, ше смениме министъро!)
отговор Сигнализирай
64
Чакайте малко
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Никога не съм гласувал за Герб, винаги за Иван Костов. И когато беше в СДС и когато направи ДСБ. Само че, какво грешно казва Бойко, какъв е сега този нов министър, за вас няма ли значение кой ви управлява. Ми тогава да върнем БКП и другаря Тодор Живков и да не се занимаваме повече. Да четем отново само спортната страница на Работническо дело, да пляскаме на всякакви селски мутри, да се редиме на опашки за кисело мляко, да върнеме Кореком. Ми давайте, малко остава
отговор Сигнализирай
63
Гражданин на РБ
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Провокатор на мнения "Анонимен".;-)
отговор Сигнализирай
62
Гражданин на РБ
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Провокатор на мнения "Анонимен"..;-)
отговор Сигнализирай
Новини