IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Калфин най-вероятно ще оглави листа за евроизборите на АБВ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Калфин е много интелигентен и разумен, гласувах за него за президент, не за онова недоразумение....но май не е морален човек, веднъж с крадеца Томов разцепиха БСП 97-***, после му простиха и го направиха евродепутат и кандидат-президент, а сега пак ги предава...
отговор Сигнализирай
10
zesu
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Вчера Борисов се изказваше все едно с Първанов са първи дружки, ама не беше така като двамата бяха на власт, какво ли не прави жаждата за власт и пари:)
отговор Сигнализирай
9
Жоро Умното
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
До Гошо...ТъпотоМного си *** бе, Гоше!
отговор Сигнализирай
8
1_българин
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Първанов е активиран от руснаците. Станишев се опита да заложи на два коня но така не става.Не може да строиш Уестингхаус , да провалиш Южен поток и не правиш нищо за Белене за да ставаш хубав на едните и да не ти го *** другите.Със Сергей е свършено.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Заради неистовото желание на серГея да се нахендри в Европарламента, БСП се цепи и рои.
отговор Сигнализирай
6
Гошо...Тъпото
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 9
Калфин бе по...добрият вариант за президент,в сравнение с...човека на Боко,но явно той го наложи...тогава,за да му...топли мястото.Време е да се...разбута и Бесепето;старите кадри да ударят по масата и да вземат пак власта,присвоена лека...полека от Станишката.Народът няма да му прости...плоския данък,наложен при неговото управление.Първанов да се вземе в ръце и да направи...нещо за обикновенните български граждани;стига са...угаждали на олигарсите,вече почти четвърт век.
отговор Сигнализирай
5
Кой яде зелника?
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Всички днес от *** до Сергей,Радан, Първан, куцо кьораво и сакато, леви и десни,широки и тесни,*** и бесни са отправили копнеещ поглед към Брюксел.Там е истината.Там е големата лапаница.Какво значение имат тука българските граждани с техните проблеми?Брюксел бате, евродепутатщината му е майката.Там е келепиреца.Лакоми *** и *** дано изгниете един ден в ада.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Гоце активира скритата лимонка нидал. А нидал побърза и той да се пооблаже.
отговор Сигнализирай
3
смях
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Номерaтa нa ***...уж се рaзцепвaт...a искaт дa зaгрaбят после пaк влaсттa...
отговор Сигнализирай
2
гост
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Има много лапачи извън лапаницата.А Първанов като типичен представител на селската *** не можа да се наяде на власт и пари.При него количеството не може да премине в качества.
отговор Сигнализирай
Новини