IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Президентът за параграф 12: Кой го реши, коя е тази партия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До ВалентинБързо и намерете нов мъж - гербераст
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 15
ТОЗИ КОГА ЩЕ СИ ПОДАДЕ НАЙ-НАКРАЯ ОСТАВКАТА ????????КУКЛАТА НА ОЛИГАРСИТЕ - ПЛЕВНЕЛИЕВА !!!
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 11
ТОЗИ КОГА ЩЕ СИ ПОДАДЕ НАЙ-НАКРАЯ ОСТАВКАТА ????????КЛУКАТА НА ОЛИГАРСИТЕ - ПЛЕВНЕЛИЕВА !!!
отговор Сигнализирай
85
Валентин
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Съпругът на Искра Фидосова я заряза и вече върти любов с друга жена. Сърбинът Томислав Живкович не искал и да чуе за пълничката си бивша любима и глези финна мадама в Београд.Така Фидосова получава много силен удар, след като трябваше да се раздели и с ГЕРБ преди това.Сърбинът направо заправил, че е женен за българката. В Монтана се носят слухове, че двамата са отдавна разделени, но решили да не подписват развод.Фидосова приела изключително тежко раздялата, след като Томислав събрал багажа си. Тя криела факта, че вече няма мъж до себе си дори и от родителите си, пише "Всеки ден".
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Доган ще управлява вечно-сега със СерГей,после с Бареков и най-накрая с Цар Киро.*** народ сме и това е
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Тази коалиция е страшна, г-н президент. Те не се интересумат от нищо друго, освен от себе си. Не знаят да дебатират. Чуват само себе си. БСП не се е отказала от позорните си дела в миналото и е готова на всичко за властта /тя е била под една или друга форма тяхна през целия преход/. ДПС и Атака също ги устройва парадната демокрация, защото им дава възможност да си живеят като арабски шейхове. Новият политик Бареков - също само хули и популизъм. Затова е така. Но България не са само те.
отговор Сигнализирай
82
Червендалест
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Не щем сегашния Президент, въпреки , че е избран с мнозинство, искаме си Пеевски за преезидент той е по-внушителен и е преуспял. Може да ни научи как се вземат много големи суми, а най-подходящата жена за вице-президент е Моника Хохегерова, наставницата на Сергей. Нея вече я познават много добре в ЕС и я канят да се изказва по разни комисии, верно яе е за крадени пари , но нали все пак е комисия в Европрйския съюз и може да се нареди нещо.
отговор Сигнализирай
81
кооооо
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Хипотезата предполага с изборите за европарламент едновременен избор дори и на правителство.Това какво е? Метеж срещу правителството ли? Може ли президента да е такъв И...Т?
отговор Сигнализирай
80
хаха
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Страх лозе пази! Какъв страх има в очите на плевела само...
отговор Сигнализирай
79
Данчо
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 13
Този плаши *** избран с фалшификации,трябва да си ходи бързо! Този не е президент на БЪлгария а на ГЕРБ-ООД!
отговор Сигнализирай
Новини