IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

БСП с 5 опорни точки за загубата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

124
бг
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
ооооооооо ШИПКА; -забравих си на Бузлуджа летящата чиния........подготви ми я че излитам за БРЮКСЕЛ, а ти се погрижи за зомбитата които гласуват за мен и им дай подслон и по кибабче
отговор Сигнализирай
123
Божо
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Щом сте обърнали внимание на това , което съм писал, значи ви напипвам опорните точки !!! Комунизмът копира Християнските ценности, но като всяко копие, е гротеска !!! Свободният човек е НЕЗАВИСИМИЯТ човек, а без ЗАКОН , МОРАЛ и СОБСТВЕНОСТ, човекът е роб - на комисари, феодали, фашисти, комунисти, и всякакъв вид тарикати !!! България е зле , защото е ЛЯВА !!! Лявото ражда мизерия, защото то от това се храни !!! Без бедни и зависими, комунизмът няма кого да "храни" !!! ГНУС ЛЪЖЛИВА !!!
отговор Сигнализирай
122
mitova
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 29
Много са тези като мене, дето повярваха на социологическите проучвания и не си направиха труда да гласуват. На парламентарните избори, жив или умрял, и аз, и приятелката ми ще гласуваме за БСП!
отговор Сигнализирай
121
не се давай Дмитрич
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 26
Станишев е най - великият български политик - умен, образован, ерудиран, полиглот, хубавец, демократ, защитник на семейните ценности, оценен и на световно ниво. Наше слънце, наша икона, надежда и упование.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
БСП може да предизвика само възмущение от наглото си проруско слугуване. Що за опорна точка е това "кризата в Украйна и говоренето по нея в стил Брюксел". Т.е. за така наречените български социалисти трябва да се говори единствено в стил "Москва, Путин, Русия". Що за наглост. Русия изнасилва Укрйна пред очите на цял свят, само наште социалисти викат "ура Путин" много хубаво изнасилваш молодец. По злобни, грозни и *** създания от тези социалистически същества едва ли може да сътвори природата.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 26
БСП, с теб сме!
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
ОставкаТия станаха наглиВ стил сталин ли да говорят
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Цялото правителство се върти около п..ката на моника станишева
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
1 точка е самоСтанишев се е откъснал от членовете си и е създал управляваща клика
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
продължение на 133---------А кой назначи Калинка. Не може да обясняваш, че Калинка е излъгала всички, че няма образование, това си личи! Това да не е конкурс за управител на хотел!
отговор Сигнализирай
Новини