BGONAIR Live

Политиците проявиха зрялост с общата позиция за банките!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
икономист
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Мили ми другари, защо сега се сетихте, че хората си искат парите от банките. Вие не помните ли 1997 г. когато вашите ментори от БСП.ДС обраха спестяванията на хората. От тогава до сега плюете по всички партии и казвате, че БСП-ДС са най добрите. Според мен сега трябва опашките да са на Позитано 20 , защото само там раздават пари. Айде чао *** и бог да ви прости
отговор Сигнализирай
Новини