IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Шефът на фонд "Земеделие" не вижда основание за оставка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ще подам отставка само когато ми нареди гн .Доган а що се отнася за всички служители в фонда ще кажа че заплатите не ги определям аз те се определят от горе упоменатия и уважаван от мен гн.Доган.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Николов, ако си пич и не слушаш жена си (В.,Александрова) изравни заплатите на останалите служители с тези на колегите от селските райони. Аман от това разделение в тоя фонд. Нека те запомним с нещо хубаво, а не само с уволненията, които сътвори!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Николов, увеличи заплатите и после прави каквото искаш...
отговор Сигнализирай
8
Фанети Мазакура....
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Само си помислете каква корупция е в този фонд и каква шуробаджанащина е след като зам.шеф е.....медийната и порно здезда Мария Велкова,оная с големите дини от шоуто на Иван и Андрей....
отговор Сигнализирай
7
56
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
ТОЗИ НЕ БЕШЕ ЛИ ПРЕДЛОЖЕН ОТ ДПС....
отговор Сигнализирай
6
National Geographic
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Към снимката:ОТКРИТ Е ЖИВ *** В БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
5
асд
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
В тоя фонд е страхотна корупция. Вижте само колко хора напускат по взаимно съгласие и колко хора са назначени в последния момент безогледно и без конкурси. Имам познати там, които напуснаха.
отговор Сигнализирай
4
Антрополог
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Зад тези 3см чело най-вероятно се крие чутовен интелект.
отговор Сигнализирай
3
ююю
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Този вчера е слязъл от клона...още му стои животинското окосмяване, ама иначе знае да краде, като индийска ***....и ,,не виждал!,, То, кой ли от тях вижда?! ДОБРЕ,ЧЕ ГОСПОД ГЛЕДА И ВИЖДА! ЩЕ ВИ ГО ВЪРНЕ ТЪПКАНО ДО ДЕВЕТО КОЛЯНО, КРАДЦИ БЕЗСРАМНИ!
отговор Сигнализирай
2
Мирослав Николов
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
..... Определено НЕ виждам никакви "поводи" за оставката ми!!!!........... Има още толкова много за "вършене" в този фонд , че няма как да си подам сам оставката......... Имам да направя още някой и друг милионец......... малко далаверки......... да си оправя живота и на бъдещите ми внуци , както се казва...... Да вдигна по една триетажна хасиенда тук и в чужбина някъде.... Па тогава може и да си подам оставката като истински "мъжкар" , който си е оправил живота! Благодаря за вниманието !!! :)
отговор Сигнализирай
Новини