IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Правителството на Орешарски не постигна успех в нито една сфера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

191
ognyanz
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Правителството на Орешарски ще остане в историята с това, че спря разрухата в икономиката и постигна ръст на брутния вътрешен продукт, че възстанови швейцарското правило за индексиране на пенсиите, че намали цената на тока, и още някои неща, които Бойко не направи за три и половина години мандат. А то, освен това завърши и магистралата до Бургас, но Бойко, като лъжец и манипулатор първо качество, няма как да се сети за това.
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Троловете на Боко Тиквата и Цветан Ухото, отново са на амбрузурата. Дано поне им плащат подобаващо, иначе е много тъпо.
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До АнонименSmart na Borisov Tozi e kato Todor i po zal
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тоя "експерт" ако дойде на власт, пак ще наблегне на магистралите за да се гуши. Нали помним как "строеше" за сметка на бизнеса и на обикновените хора!!! Докато БСП, ГЕРБ и ДПС съществуват, България ще върви все по-назад, а българите ще обедняват и оскотяват прогресивно.
отговор Сигнализирай
187
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Този пак ли почна да реже УЖ ленти полезни... хората с камъни го гониха този се кани пак да управлява !
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Абе *** син, ама американски *** син
отговор Сигнализирай
185
тъпчо
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
lefigaro.fr/culture/2014/07/25/03004-20140725ARTFIG00017-en-bulgarie-varnamene-la-danse.phpЧети Тикво, чети. Това се случва докато ти блябосваш глупости. На инат, и на пук на всички медийни ***, които се страхуват да отразят едно хубаво културно събитие. Ама, то балета не е като да риташ мач хванал филия с мас.
отговор Сигнализирай
184
НИКОГА ВЕЧЕ БСП
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
До НИКОГА ВЕЧЕ ГЕРБ !Ама не беше ли ти който до вчера управляваше с ДПС, червен ***!
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Чудно ми е ,че някой които досега са били против Боко ,изведнъж се обръщат на 180 градуса да го защитават.Пример с Янето ,Беновска ,Мира Радева.Боко вади пари крадени от Ес и от нас данъкоплатцитеи купува ,който надигне глас..Ако дойде на власт ,помнете ми думата ,ще бъде безпощадно настървен към бедния народ.Отсега си говори за заеми ,затягане на колани ,довършване на магистрали.Съжалява ,че БСП тегли заеми да раздава на майки и пенсионери........Касичката му се поопразни ,трябва да я допълни.Хора осъзнайте се ,че за власт се гласи ,най голевият бандит,буда .....слушам ви обясненията вече 2
отговор Сигнализирай
182
Асен
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Знаете ли как се вика на Бойко с половин мозък? - Надарен Бойко
отговор Сигнализирай
Новини