IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бъдещият кабинет: ГЕРБ с един съюзник и много патерици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Явно малко съзнават , че това ще бъде едно наистина надпартийно управление.Това е неочаквана добро решение за България.Но мисля , че това ще е една нова ситуация за Борисов ,а той доста трудно ще се раздели с егото си/Аз построих,направих и прочее/Накрая по всяка вероятност ще създаде коалиция с ДПС,която ще бъде и средният пръст за Борисов.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
43
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
42
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
41
до 54
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Ха,ха,ха! Червените кратуни точно тогава имат празник, но чак пък национален?!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
На бат Бойко е най-голям - резултата от изборите де! Левите са във възторг!
отговор Сигнализирай
39
Избори 2014
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
БСП на колене, а зад тях ... ДПС!!! Победителя отново е Бойко и пак той трябва да оправи държавата, срината от предишните управлявали крадци, както впрочем го направи и преди 5 години! В предишния парламент Атака яко се оака, но златния им пръст отново е в Парламента с тази разлика, че сега е обикновен мазен пръст! Патриоти и всякакви ббц *** влязоха за да правят гуши заедно с Деформаторите на мегакрадеца от близкото минало Иванчо Костов! Тоест резултата от изборите е .... нови избори!
отговор Сигнализирай
38
нови избори
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Сценарият е: нови избори. След което поредните протестиращи казват, че поредното правителство не им харесва. Нови избори. След което поредните протестиращи казват, че поредното правителство не им харесва. Нови избори. След което поредните протестиращи казват, че поредното правителство не им харесва. И така нататък! Това ли е разбирането за демокрация?
отговор Сигнализирай
37
болшевики
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Най-червените болшевики са тези от тиквения герб! Пожарникарят-агент Буда е член на БКП и е бил генсек на СИК, Цецо Пудела е член на БКП и е работил в 7-мо Управление на ДС, убавата Цецка е член на БКП, даже е била член на окръжен и на квадратен комитет, Цацата е бил член на БКП, Плевелът е бил член на БКП, Близашки е бил член на БКП.
отговор Сигнализирай
36
Matematik
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Сборът на каквото и да е количество патерици е винаги по-малък от единица.
отговор Сигнализирай
Новини